1. HABERLER

  2. ÜLKE

  3. Erkan Tan ile Sarıyer’deki milli irade nöbetinde karşılaştık
Erkan Tan ile Sarıyer’deki milli irade nöbetinde karşılaştık

Erkan Tan ile Sarıyer’deki milli irade nöbetinde karşılaştık

A Haber’deki Sabah Ajansı programıyla televizyon ekranlarının sevilen ve renkli siması Siirtli hemşerimiz Erkan Tan ile İstanbul Sarıyer’deki milli irade nöbetinde karşılaştık ve mikrofonu kendisine uzattık.

A+A-

FETÖ’cü hainlerin askeri darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla cadde, sokak ve meydanlarda aradan 11 gün geçmesine rağmen Türkiye’nin dört bir tarafında nöbetler tutulmaya devam ediliyor.

Nöbet tutulan mekanların biri olan İstanbul’un Sarıyer ilçesinde Türkiye’nin tanıdığı bir isim olan hemşehrimiz Erkan Tan ile karşılaştık ve kendisinden gündeme ilişkin değerlendirme yapmasını istedik.

Bu nöbetlerin yeryüzüne Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan herkesin bir mesajıdır. Birlik, beraberlik ve kardeşliktir. İnsan haklarına, demokrasiye, devlete, millete, bayrağa, devletin başına ve baş komutana sahip çıkma feryadıdır. Son derece heyecanlıyım ve coşkuluyum” diyen Tan, Siirt’teki meydan nöbeti tutan hemşehrilerine de şu mesajı verdi: “Özellikle aracılığınızla Siirtlilere sesleniyorum. İstanbul, Sarıyer’den selam ve saygılarımı gönderiyorum. Siirtliler de meydanlarda toplanarak bu coşkulu kalabalığa katıldılar.” 

Tan, daha sonra Sarıyer meydanında kurulan sahneye davet edilerek nöbet tutan kalabalığa hitaben konuşma yaptı.


Bu haber toplam 3147 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!