1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Emniyet'ten çocuklara giyim ve kırtasiye yardımı
Emniyet'ten çocuklara giyim ve kırtasiye yardımı

Emniyet'ten çocuklara giyim ve kırtasiye yardımı

Siirt Emniyet Müdürlüğü tarafından "Eğitim Deryasına Bir Damlada Polisten" adıyla gerçekleştirilen kampanyada yoksul öğrencilere kırtasiye ve giyim yardımı yapıldı.

A+A-

Polisevinde yapılan törende öğrenciler söyledikleri şarkı ve türkülerle hünerlerini sergilediler.

 

Siirt Emniyet Müdürü Celali Topuz polis teşkilatının her zaman vatandaşın yanında olduğunu belirterek, "Müdürlüğümüze bağlı polislerimiz kendi maaşlarından biriktirdikleri paralarla maddi durumu iyi olmayan vatandaşlarımızın çocuklarına kırtasiye ve giysi yardımında bulunuyorlar. Eğitim ve öğretim yılının başladığı tarihte başlayan bu kampanyada bugün de bazı öğrencilerimizle bir arada olarak onları sevindirmeye çalışacağız." dedi.

 

Törende Emniyet Müdürü Celali Topuz ve emniyet üst düzey yöneticileri tarafından 50 öğrenciye önlük, kalem, çanta, çorap, yaka, kalem ve defterden oluşan yardımlar dağıtıldı. Bugüne kadar 110 adet çanta, 1000 adet defter, 1500 adet kalem, 150 adet kalemtraş, 150 adet silgi, ve 650 adet giysi yardımında bulunulduğu açıklandı.

 

Yardım dağıtımından sonra öğrenciler söyledikleri şarkı ve türkülerle hünerlerini sergilediler. Milli Eğitim Müdürü Tevfik Fikret Eteker’in de hazır bulunduğu yardım dağıtım töreni öğrencilerin yetkililerle çektirdikleri hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

Bu haber toplam 1715 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!