1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. Emniyet Müdürü Kenan Süzgün Siirt Günlerini değerlendirdi
Emniyet Müdürü Kenan Süzgün Siirt Günlerini değerlendirdi

Emniyet Müdürü Kenan Süzgün Siirt Günlerini değerlendirdi

İstanbul'da başarılı bürokratlarımızdan Siirtli hemşerimiz Gaziosmanpaşa Emniyet Müdürü Kenan Şaban Süzgün Siirt Günlerini değerlendirdi

A+A-

İSTANBUL – Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürü Siirtli hemşerimiz Kenan Şaban Süzgün, İstanbul’da Siirt Vakfı tarafından tertiplenen Siirt Tanıtım Günleri’ne katıldı.

SİİRT MİSAFİR AĞIRLAMADA EN BAŞARILI İLLER ARASINDA

Daha önce Eyüp İlçesinde Emniyet Müdürlüğü yaptığı sırada Eyüp Feshane’deki Türkiye’nin tüm memleketlerinin tanıtım günlerini inceleme imkanı bulduğunu söyleyen Emniyet Müdürü Kenan Şaban Süzgün Siirt günleriyle ilgili Siirtliler. NET’e şu değerlendirmelerde bulundu:

Böyle bir tanıtım günü ihtiyaçtı ve aynı zamanda birlik ve beraberliğe katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda kamuoyundaki Siirt algısına da önemli kazanımlar sağlamaktadır.  Siirt çok dilli, çok kültürlü bir şehir olduğundan İstanbul gibi metropol bir şehirde dolaylı olarak bütün Türkiye’nin karşısında görücüye çıkmış oluyor. Bu sayede vakfımızın da uluslararası çalışmalarını yerelde desteklemek için önemli bir organizasyondur. Daha önce Eyüp Emniyet Müdürlüğü yaptığım sırada Feshanede 4 yıl boyunca diğer memleketlerin günlerini inceleme imkanı bulmuştum. Misafir ağırlama, ikramda bulunma ve temizlik konusunda Siirt tanıtım günleri en dikkat çekenlerden biri olduğunu söyleyebilirim.

Organizasyonda emeği başta Vakıf Başkanımız Zeki Akyüzlü beyfendiye ve mütevelli heyetine ve tabiki aynı zamanda organizasyona katılım sağlayarak destek veren kamu kurumlarımıza, esnaflarımıza, sanatçılarımıza, spor camiamıza ve basınımıza teşekkür ederek, sevgi ve saygılarımı sunarım.
 

Bu haber toplam 5427 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
3 Yorum