1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Emin Aydın Hdp Kurtalan aday adayı olarak başvurdu
Emin Aydın Hdp Kurtalan aday adayı olarak başvurdu

Emin Aydın Hdp Kurtalan aday adayı olarak başvurdu

35 yıldır Kurtalan’da ticaretle uğraşan Emin Aydın, 2019 yerel seçimleri için Hdp’den Kurtalan Belediye Başkan Aday Adayı olarak başvuru yaptı.

A+A-

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler için Kurtalan Belediye Başkan Aday Adaylığı için Hdp’den başvuru yapan işadamı Emin Aydın, “ben değil, biz anlayışıyla hizmete talibiz” dedi.

Aday Adaylığı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Emin Aydın, Kurtalan’a hizmet etmek için bu göreve talip olduğunu dile getirdi ve şu ifadelere yer verdi:

Kurtalan’a hizmet etme isteğiyle Belediye Başkanlığı aday adaylığı müracaat ettim.  Birinci önceliğim hizmet ve Kurtalanlı insanların sosyo ekonomik yapısını yükseltmek ve istihdam oluşturmak olacaktır. Bugün Hdp Kurtalan İlçe Başkanlığına gelerek aday adaylığı müracaatımı yaptım. Bu göreve layık görülürsem Kurtalan’da yaşayan halkımıza hizmetin en iyisini sunacağım. 31 Mart 2019 seçimleri inşallah demokratik bir ortamda geçer. Barış ve kardeşliğin temel alındığı bir anlayışla tüm halklarnı eşit ve demokratik bir yaşam sürmesi adına siyasetteki çalışmalarımız sürecektir.

1964 Kurtalan doğumlu olan Emin Aydın, 35 yılı aşkın bir süredir ticaretle uğraşmakta ve 20 yıldır Kurtalan İşadamları Derneği’nin başkanlık görevini sürdürmektedir.
 

Bu haber toplam 24698 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
12 Yorum