1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Emel ve Kızı Dualarınızı Bekliyor
Emel ve Kızı Dualarınızı Bekliyor

Emel ve Kızı Dualarınızı Bekliyor

Van da gerçekleşen deprem sonrasında göçük altında kalanlara ulaşılmaya çalışılıyor. Yüzlerce insanın göçük altında kaldığı Van da Siirtli hemşerilerimizde var.

A+A-

Hemşerimiz Emel Onay ve kızı depremin olduğu saatten beri göçük altında yaklaşık 48 saattir göçük altında olan Emel ve kızından haber alınamıyor. Aynı apartmanda göçük altında kalan bir kaş vatandaşın sağ olarak kurtarıldığını bildiren baba M.Şah Onay “ Kızım ve torunum göçük altında saatlerdir çıkarılmalarını elimiz kolumuz bağlı olarak bekliyoruz aynı binada göçük altında kalan birkaç kişiyi canlı çıkarabildiler kızım ve torunumun da canlı çıkması için Allaha dua ediyorum. Ne olur kızıma ve torunuma dua edin tüm göçük altında kalanların sağ çıkması için Allah dua edin. Çünkü artık dua etmekten başka çaremiz kalmadı ne olur dua edin” diye tüm Siirtlilere sesleniyor.

 

Van’daki deprem sonrası göçük altında kalan yüzlerce vatandaşlar arasında çok sayıda Siirtlilerin olduğu öğrenilirken Gökçebağ beldesinde yaşayan İhsan Bal’ın kızı da göçük altında kaldığı söyleniyor.

Tüm Siirtlilerden kızlarının durumu için dualarını isteyen babalar çaresiz bekleyişleri devam ediyor.

 

Bu haber toplam 3406 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!