1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Egemen Bağış, mazbatasını aldı.
Egemen Bağış, mazbatasını aldı.

Egemen Bağış, mazbatasını aldı.

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış mazbatasını İstanbul İl Seçim Kurulunda, Kurul Müdürü Fidan Şener’den aldı.

A+A-

6 Haziran 2011 Pazartesi günü İstanbul’daki Siirt dernekleri tarafından oluşturulan ve koordinatörlüğünü Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel’in yaptığı Siirtliler Dayanışma Platformu tarafından hemşehrilerinden Egemen Bağış’a destek gecesi düzenlenmişti.

egemen bağış mazbatasını aldıİstanbul’dan milletvekili seçilen Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul Adliyesinin Sirkeci’deki ek binasında bulunan İl Seçim Kuruluna gelerek mazbatasını, kurul müdürü Fidan Şener’den aldı. Burada kısa bir konuşma yapan Bağış, bugüne kadar mazbatalarını kendi alma imkânı olmadığını belirterek, “Daha önceki 2 seçimimde mazbatalarımı avukatım aracılığıyla vekâletle aldırmıştım ancak partimizin tüzüğü gereği bu üçüncü ve son dönem olduğu için ve vaktim de müsait olduğundan mazbatamı bizzat gelip almak istedim” dedi.

Bağış, Cuma günü TBMM’de kaydını yaptıracağını belirterek, “Bundan sonra da sloganımız belli; ‘durmak yok, yola devam.’ Türkiye'nin meselelerini çözmek için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Bağış, daha sonra mazbatasıyla basın mensuplarına poz verdi.

Bu haber toplam 2202 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!