1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Düğün konvoyunda kaza. Aynı aileden 6 kişi yaralandı.
Düğün konvoyunda kaza. Aynı aileden 6 kişi yaralandı.

Düğün konvoyunda kaza. Aynı aileden 6 kişi yaralandı.

Kurtalan Çeltik başı (evtajore) Köyünden Batman’a düğüne giden düğün konvoyu kaza geçirdi. Aynı aileden 6 kişi yaralandı.

A+A-

Kurtalan Çeltik başı (evtajore) köyünden Batman’a giden Argin ailesinin bulunduğu Doğan marka 56 KC 171 Plakalı araç Üçpınar (bişerağare) Mevkisinde saat 10.00 sularında şarampole yuvarlandı.

 

Aynı aileden (6) Kişi yaralandı. Mehmet Argin (51) Nefise Argin (49) Güllüşah Argin (11) Zehra Argin (15) Meryem Argin (18) Hacire Argin (18) durumu ağır olan yaralılardan Nefise Argin ilk müdahalenin ardından Siirt Devlet hastanesine sevk edildi. Diğer yaralıların Kurtalan Devlet hastanesinde müşahedeleri devam etmektedir.

 

Köylüler: “Daha evvel sayısız kazaların olduğu bilinmektedir. Yazılı ve sözlü olarak sayısız kere yol durumunu bildirmemize rağmen herhangi bir çalışma yapılmadı. Sadece bir mıcır dökmekle geçiştiriliyor. Yola mıcır dökmeleri şoförlerin direksiyon hakimiyetini kaybetmelerine sebep olduğu herkesçe bilinmektedir. Bu yollarda can kaybı yaşandıktan sonramı gerekli asfaltlama çalışmaları yapılacak acaba?” diye şikâyetlerini dile getirdiler.

 

Köylülür şikayetlerini “Yetkililerden sesimize kulak vermeleri ve can kaybına neden olmadan yollarımızı bir an önce yapmalarını istiyoruz” sözleriyle tamamladılar.

 

 

Bu haber toplam 3320 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!