1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Dr.Gökhan Doğan; Görev yaptığı yerlerde hep adından söz ettirmiş
Dr.Gökhan Doğan; Görev yaptığı yerlerde hep adından söz ettirmiş

Dr.Gökhan Doğan; Görev yaptığı yerlerde hep adından söz ettirmiş

Siirt’te Özel Medlife Hastanesi’nde göreve başlayan Op.Dr.Gökhan Doğan, mesleğinin büyük bölümünü İstanbul’da icra etmiş.

A+A-

Estetik Plastik ve Mikrocerrahi Uzmanı Op.Dr.Gökhan Doğan, daha önce İstanbul ve Batman’da görev yaptığı sıralarda adından sürekli söz ettirmiş. Yerelin yanı sıra ulusal basının da defalarca gazete sayfalarına taşıdığı Dr.Gökhan, Siirtliler.Net’e değerlendirmelerde bulundu.

 

İstanbul Tıp Fakültesi mezunu olan Dr.Gökhan, 1970 Sakarya doğumlu. Plastik cerrahi ihtisasını İstanbul’da yaptı. Genellikle hep özel hastanelerde görev aldı. Meslek yaşamının çoğunu İstanbul’da icra etti. İstanbul’dan sonra Batman’da görev yapan Dr.Gökhan, şimdi ise Siirt’e gelerek Medlife Hastanesi’nde göreve başladı.

 

Türkiye, Plastik Cerrahi’de Dünya’nın sayılı ülkesi

 

Ülkemizde son 20 yıldır teknolojik anlamda plastik cerrahiliği faal olarak yürütülüyor. Daha öncesinde bir kısım plastik cerrahisinin var olduğunu biliyoruz ama özellikle son 10 yılda büyük atılımlar gerçekleşti ve ülkemiz; plastik cerrahi alanı Dünya’da sayılı ülkeler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

 

Genelde burun, damak ve yanık ile yağ aldırma hastalıklarına plastik cerrahi müdahalesi yapılıyor. Bunların dışında da plastik cerrahi müdahaleleri yapılıyor tabiî ki.

 

Siirt’te en çok yapılan plastik cerrahi müdahaleleri

 

Siirt’te daha çok burun, damak, yanık, parmak kopması gibi vakalar oluyor. Bunların yanı sıra yüz gerdirme, göğüs küçültme istekleriyle de karşılaşılıyor. Medlife Hastanesi’nin bize sağladığı imkânlar yüz gerdirme ve göğüs küçültme operasyonları için yeterli seviyede.

 

100 cerrahi müdahalede bulunduk

 

Siirt’te göreve geleli henüz birkaç ay oluyor. Bu süre zarfında 100’ün üzerinde cerrahi müdahalelerde bulunduk. Bu müdahaleler genelde burun, damak ve yanık vakaları ile yağ aldırma, yüz gerdirme, göğüs küçültme gibi müdahalelerdi. Günde 8 ile 10 hasta bize başvuruyor.

 

Bu haber toplam 12312 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!