1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Dr. Cafer ORHAN’dan oğluna, padişahlara layık sünnet şöleni
Dr. Cafer ORHAN’dan oğluna, padişahlara layık sünnet şöleni

Dr. Cafer ORHAN’dan oğluna, padişahlara layık sünnet şöleni

Geçtiğimiz Pazar akşamı Şelale Düğün salonunda İstanbul’daki sünnet düğünlerini aratmayacak kalitede düğünle biricik oğulları Denizcan’ın erkekliğe ilk adımı kutlayan şehrimizin sevilen Ortopedist Uzman Doktoru Cafer ORHAN ve zarif eşi Hemşire Yasemin ORH

A+A-

Dr. Cafer ORHAN’dan oğluna, padişahlara layık sünnet şöleni

                Geçtiğimiz Pazar akşamı Şelale Düğün salonunda İstanbul’daki sünnet düğünlerini aratmayacak kalitede düğünle biricik oğulları Denizcan’ın erkekliğe ilk adımı kutlayan şehrimizin sevilen Ortopedist Uzman Doktoru Cafer ORHAN ve zarif eşi Hemşire Yasemin ORHAN misafirleri için hiçbir masraftan kaçınmamışlar.

            Pınar Organizasyon, Batman Mado İsmet Bey, Siirtli Mahalli Sanatçılar, Foto Nizam

Baştan sona iyi bir organizasyonla idare edilen düğünü Pınar Organizasyon şirketi üstlenmiş, yemekleri ise Batman Mado İşletmecisi İsmet Bey organize etmiş. Siirt’in mahalli sanatçılarının da bulunduğu düğünde Siirt mahalli sanatçılarının her yöreden türkü-şarkı okuyabilmesi düğüne ayrı bir ahenk kattı. Foto Nizam’ın slayt gösterisi duygulu anlar yaşattı.

            Çocuklar için Palyaçolar vardı

                Nezih bir ortamda gerçekleşen düğünde çocuk davetliler için Palyaço gösterisi de vardı. Çocukların gönüllerince eğlendiği düğünde Palyaçoların çocuklarla ilgilenmesi ailelere de eğlenme fırsatı tanıdı.  

            Tanıdık simalar vardı

                Siirt’in tanıdık simaları düğünde bir araya geldi.

Hayat Hastanesinden; Hayat Hastanesi Yönetim Kurulu üyesi Mansur Demir, Hayat Hastanesi Başhekimi Tayfun Özsever, Siirt’in en iyi Cildiye Hekimlerinden Uzm. Dr. Şule Öztop Hanımefendi, Hayat Hastanesi Hesap Uzmanı Rauf Bey, Dahiliye Hekimi Uzm. Dr. Hüsamettin Hekim-eşi ve çocukları, E-Gazetemizin Sağlık ve Aile Editörü Uzm.Dr. Aylin Türkay-eşi Genel Yayın Editörümüz ve Dış Basın Sorumlusu Bekir Berkay Türkay ve oğlu Zeynel Kaan düğünde davetliler arasındaydı.

                Ayrıca düğüne Siirt’in eniştesi kardeoloji hekimi Uzm. Dr. Serdar Bey, Batman Alman Hastanesi ortaklarından Uzm. Dr. Yasin Sarı, Hayat Hastanesi eski ortaklarından Ali Bey, şehrimizin esnaflarından Ayhan Olcay ve zarif eşleri Özlem hanımefendi biricik kızlarıyla katıldılar.

                Siirtliler.Net olarak Allah, Cafer ve Yasemin Orhan çiftine oğullarının mürüvvetini görmek nasip etsin dileklerimizi iletiyor darısı diğer evlatların başına diyoruz.

 

Bu haber toplam 8488 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!