1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Doğtaş Mobilya, görkemli bir açılışla hizmete girdi
Doğtaş Mobilya, görkemli bir açılışla hizmete girdi

Doğtaş Mobilya, görkemli bir açılışla hizmete girdi

Dün öğleden sonra görkemli bir açılışla hizmete giren Doğtaş Mobilya, kalite ve tasarımlarıyla dikkat çeken koleksiyonlarını Güreş caddesindeki mağazasında sunmaya başladı.

A+A-

Doğtaş’ın 600 metrekarelik mağazası Demirhan Center’de Abdulkadir Demirhan tarafından kuruldu. Doğtaş Mobilya İcra Kurulu Başkanı Adnan Doğtaş ve Doğtaş Siirt Mağazası sahibi Abdulkadir Demirhan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen mağaza açılışına Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Siirt Valisi Musa Çolak, Siirt Emniyet Müdürü Recep Güven, Hedef Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak ve Limak Holding Yönetim Kurulu başkanı Nihat Özdemir katıldı.

Açılış konuşmasında Doğtaş Mobilya’nın serüvenini ve nasıl bugünlere geldiğini anlatan Doğtaş sahibi Adnan Doğtaş, Siirt mağazasının ilk fırsatta 2500 metrekareye çıkarılacağı sözünü Abdulkadir Demirhan’dan aldı.

Siirt Valisi Musa Çolak’ın “Siirt’te taş üstüne taş koyanın başımızın üstünde yeri var” sözleriyle tamamladığı açıklamasının ardından kürsü Bakan Bağış’a bırakıldı.

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, “Açılan bu tür mağazalar işadamının Siirt’e olan güveninin göstergesidir. Bazıları Doğu’ya Komando Batı’ya işadamı diyordu. Aramızda Nihat Özdemir bey var. Kendisi burada yaptığı yatırımı Türkiye’nin neresine isterse yapabilirdi ama içinden çıktığı toprakları ihmal etmedi. Kimilerince muhtar bile olamaz dediği kişinin peşine düşen irade sizlerin iradesidir. Bugünlere sizlerin iradenizle geldik.

doğtaş siirt mağazası

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından mağazaya geçen davetliler mağazada sergilenen ürünleri incelediler.

Bu haber toplam 4410 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!