1. HABERLER

  2. ÜLKE

  3. Doğan ve Gülen medyasından 400 vekil iftirası
Doğan ve Gülen medyasından 400 vekil iftirası

Doğan ve Gülen medyasından 400 vekil iftirası

Hakkari’deki şehit haberleri üzerine Doan Medyası ile Gülen medyası çirkin bir iftiraya imza attılar. İftiraya sosyal medyada tepki yağdı. Hürriyet binası önünde protesto eylemi gerçekleştirildi.

A+A-

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir televizyon kanalında katıldığı canlı yayında kullandığı sözleri şehit haberleri gelen Hakkari ile ilgili bir konuya iliştirerek “400 milletvekili olsaydı bu şehitler olmazdı” dediğini yazan Hürriyet Gazetesi skandal bir iftiraya imza attı.

HÜRRİYET HABERİ KALDIRIP TWİTİ SİLDİ

Hürriyet gazetesinin attığı iftiranın kısa sürede açığa çıkması üzerine gösterilen tepkilerin ardından Hürriyet gazetesi internet sitesinden haberi kaldırıp attığı twiti de sildi.

İFTİRA NÖBETİ GÜLEN MEDYASINDA

Hürriyet’in sildiği haberlerin aynısını bu sefer Gülen medyası yayınlamaya başladı. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN CEVAP VERDİ

Atılan iftirayı canlı yayında olduğu sırada öğrenen Cumhurbaşkanı Erdoğan ise “alçaklığın, ahlaksızlığın daniskasıdır. Bunların şehitlerin acısını yaşaması, bu ülkenin derdiyle dertlenmeleri beklenemezdi. İşte batıya sığınan alçaklar bunlar” diyerek yalanladı.

Bilindiği gibi Doğan Haber Ajansı (DHA) 7 Haziran seçiminin gecesinde yaptığı HDP ile ilgili paylaşımı dikkatlerden kaçmamıştı.

dha.jpg

Bu haber toplam 2050 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!