1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Doğalgaz’da iç tesisatlar başladı
Doğalgaz’da iç tesisatlar başladı

Doğalgaz’da iç tesisatlar başladı

Doğalgaz kazılarıyla birlikte kimi vatandaşlar evlerine iç tesisat çalışmalarına başladılar bile. DMA Mühendislik ise evlerde ön keşiflere başladı…

A+A-

Doğalgaz için şimdiden iç tesisat çalışmalarına başlayan vatandaşlar için DMA Mühendislik, doğalgaza kavuşacak binalarda ön keşiflere başladı.

 

Merak ettikleriniz için DMA Mühendislik

Tesisat için Ön Keşif ücretsiz yapılıyor

 

Sabırsızlıkla beklenen doğalgaz için vatandaşlar bina ve daire içi tesisatlarla ilgili bilgi alıyorlar. İlimiz Siirt’in ilk doğalgaz firması olan DMA Mühendislik, kendilerine başvuran vatandaşları hem aydınlatıyor hem de doğalgaz tesisatının ön keşiflerini de ücretsiz olarak yapıyor.

 

DMA Mühendislik Kimdir?

 

Makine Mühendisi Mehmet Onur Aydın yönetimindeki DMA Mühendislik 5 yıllık Doğalgaz tecrübesiyle ilimizde bu alanda en deneyimli firma. İnönü Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun olur olmaz Malatya’da Doğalgaz ile tanışan

Onur Aydın 5 yıl süre içerisinde 2 Bin’e yakın hanenin ve birçok kamu alanının doğalgaz tesisatının yapılışında görev aldı.

 

Kombide güvenin önemli adresi olan Demirdöküm firmasının tek yetkili bayisi olan DMA Mühendislik önümüzdeki aylarda doğalgaza kavuşacak olan Siirtlilerin bu konuda neler yapabilecekleri ve güvenli bir iç tesisatın nasıl yapılabileceği konusunda ipuçları veriyor.

 

DMA Mühendislik Hizmetleri;

 

Proje Taahhüt
Doğalgaz Tesisatı
Kombi  Satış ve Montajı
Kalorifer Tesisatı
Proje ve Gaz Açma
Merkezi Isıtma Sistemleri

Adres: Büyük Murat Market Arkası

Bu haber toplam 5100 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!