1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Diş Hekimi Tarık Işık, İstanbul’da yükselişte
Diş Hekimi Tarık Işık, İstanbul’da yükselişte

Diş Hekimi Tarık Işık, İstanbul’da yükselişte

Siirtli hemşerimiz Diş Hekimi Tarık Işık, Siirt’ten sonra yerleştiği İstanbul’da mesleğindeki yatırımlar ve kurumsallaşma alanında yükselişte.

A+A-

Yenikapı’daki Siirt Günlerinde stant açarak ortağı olduğu Özel Beyaz Işık Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin hizmetlerini ve faaliyetlerini tanıtan Diş Hekimi Tarık Işık, Siirt’te 10 yıl diş hekimliği yaptıktan sonra 2013’te İstanbul’a yerleşti.

İstanbul’da Diş Hekimliği mesleğini başarılı bir şekilde sürdüren ve hizmet verdiği alanda sürekli bir yükseliş kaydeden hemşerimiz Tarık Işık, beşinci şubesini de açtı. Zeytinburnu, Bağcılar, Başakşehir, Sultangazi ve Bahçelievler gibi ilçelerde açtığı şubelerini kurumsal kimliğine kazandıran Tarık Işık, ortaklarıyla birlikte 30 Diş Hekimi ve 60 Personel olarak toplamda 90 kişilik dev bir kadroyu yönetiyor.

Siirt Günlerinde açtığı stant ile ilgili Siirtliler. NET’e yaptığı değerlendirmelerde Diş Hekimi Tarık Işık şu ifadelere yer verdi: “Siirt Vakfı, İstanbul gibi metropol bir şehirde dev bir organizasyona imza attı. Biz de etkinlik alanında yer alarak hem bu dev organizasyona destek olmak hem de böyle heyecanı yüksek olan bir etkinlikte aynı atmosferi solumak istedik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Bu haber toplam 6831 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
1 Yorum