1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Deniz Feneri’nin Siirt Yardımları Devam Ediyor
Deniz Feneri’nin Siirt Yardımları Devam Ediyor

Deniz Feneri’nin Siirt Yardımları Devam Ediyor

Deniz Feneri Siirt’e 3665 aileden 32.117 kişiye 50.743 çeşit yardım malzemesi ulaştırdı.

A+A-

1996 yılının Ramazan ayında "Şehir ve Ramazan" isimli bir televizyon programıyla başlayan iyilik hareketi, yardım etmek ve yardım almak isteyenlerin kuvvetli talebiyle "Deniz Feneri" kimliğine bürünen hayırsever hareketi ilk gün ki gibi. İyilik hareketine devam ediyor.

Türkiye'nin dört bir yanında hayata geçirdiği gıda, eğitim, sağlık, barınma alanlarındaki projeleriyle; kurduğu misafirhaneler, aşevleri, giyim mağazaları, yürüttüğü meslek edindirme programları ile ihtiyaç sahiplerine kapsamlı bir hizmet sunan Deniz Feneri Derneği, yardım ulaştırma görevini din, dil, ırk ve siyasi görüş gözetmeksizin ayni ve nakdi her türlü yardımı, gerçek ihtiyaç sahiplerine en kaliteli şekilde ulaştırma anlayışı ile yürütüyor.

Deniz Feneri Derneği ilimizde de yardımlarını sürdürmeyi sürdürüyor daha önceden tespit edilmiş ailelere bu ayda dağıtılan yardımların dışında. d Siirt’e bugüne kadar 3.665 aileye 11.096 adet gıda paketi, 81.883.000.00 TL. Nakit, 32.117 kişiye giyecek, 3.095 adet kırtasiye seti ve 5.848 Kg. et dağıtımı yapmış. Deniz Feneri yetkileri hayırseverler oldukça bu yardımlarımız devam edecektir dediler.

Bu haber toplam 1679 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!