1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Demirkıran: “Valimiz Siirt’e adapte oldu”
Demirkıran: “Valimiz Siirt’e adapte oldu”

Demirkıran: “Valimiz Siirt’e adapte oldu”

Siirt Milletvekili Afif Demirkıran, yeni Vali Musa Çolak’ın kısa sürede gösterdiği gayretleri karşısında hayranlık ve şaşkınlığını dile getirdi.

A+A-

Siirt Valisi Musa Çolak’ın hafta sonu çiftçileri tarlalarında ziyaret programına katılan Demirkıran, çiçeği burnunda Vali Çolak’ın azmi ve gayretleri karşısında duyduğu hayranlığı şu ifadelerle dile getirdi:

 

“Sayın Valimiz iki hafta önce göreve başlamasına rağmen Siirt’e çok hızlı adapte olduğunu ve dolayısıyla ilimizin sorunlarını kısa zamanda tespit ettiğini memnuniyetle görüyorum. Sayın Valimizin de ifade ettiği gibi projeler masa başında değil sahada gerçekleştirilir. İnanıyorum ki Sayın Valimizin kılavuzunda Siirt’te önemli projeler gerçekleştireceğiz. Siirt milletvekili olarak ilimizin kalkınmasına yönelik yapılacak her projeye destek vereceğim.” dedi.

 

Çiftlik ve tarlalarda yapılan incelemelerin ardından Milletvekili Afif Demirkıran ve beraberindekiler ile birlikte Kurtalan ilçesine bağlı Kılıçlı köyüne giderek, vefat eden Ebubekir Sevgili’nin ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Bu haber toplam 2411 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!