1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Demirkıran, Siirtliler.Net’i ziyaret etti
Demirkıran, Siirtliler.Net’i ziyaret etti

Demirkıran, Siirtliler.Net’i ziyaret etti

AK Parti Siirt Milletvekili 1.sıra adayı Afif Demirkıran, Siirtliler.Net’i ziyaret etti.

A+A-

Dün akşam saatlerinde Siirtliler.Net’in Güres Caddesi üzerinde bulunan ofisini ziyaret eden Demirkıran, hakkında yapılan eleştirilere değinerek “eleştirenlere saygı duyuyorum, eleştirenleri kucaklamak lazım, dışlamak değil” dedi.

Siirtliler.Net’i kendisinin yanı sıra ailesinin de yakından takip ettiğini dile getiren Demirkıran şu ifadelere yer verdi:

“İkili ilişkilerde hemşehrilerime yeteri ilgiyi belki gösterememiş olabilirim, yapmaya çalıştığımız hizmetleri yeteri şekilde Siirt kamuoyuna aktaramamış olabilirim ama ilimizle ilgili yapılması gereken hizmetler konusunda tüm samimiyetimle belirtmeliyim ki kalbim rahat. Siirtliler.Net siteniz geniş bir okuyucu kitlesine sahip. Yakından takip eden bir okuyucunuzum. Ailem de sitenizi yakından takip ediyor. Okuyucu yorumlarında yapılan eleştirilere saygı duyuyorum. Elbette herkesin aynı şekilde düşünmesini bekleyemeyiz. Son yazmış olduğunuz makalenizde de bu hususu belirtmişsiniz ve katılıyorum. Ancak eleştiri yapanlar şahsımla ilgili eksik gördükleri hususları niçin benimle paylaşmadıklarını anlamıyorum. Bir gazeteci olarak siz kendi gerçek kimliğinizle eleştiri yapabiliyorsunuz. Hak verdiğim, üzerinde düşündüğüm kısımları olduğu gibi yanlış bulduğum, haksızlık olarak değerlendirdiğim kısımları da var. Aynı şekilde sitenize yorum yapan saygıdeğer hemşehrilerimizin de tıpkı sizin gibi gerçek kimlikleriyle eleştiri yapmasını beklerim. Bu karşılıklı olarak birbirimizi daha iyi anlamamıza neden olacaktır diye düşünüyorum.”

afif demirkıran siirtliler.net ziyareti

Bu haber toplam 4611 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!