1. HABERLER

  2. ÜLKE

  3. Darbelerin farklı maskeleri bulunmaktadır
Darbelerin farklı maskeleri bulunmaktadır

Darbelerin farklı maskeleri bulunmaktadır

Ülkemiz yeni bir operasyon ile karşı karşıya. Bu sefer ekonomik bir dalga ile hedef alınan Türkiye eninde sonunda diz çöktürülmeye çalışılıyor.

A+A-

Türkiye’nin son yıllarda uluslararası potansiyele sahip olan dev projeleriyle ilgili Batı dünyasının sancılarına bir süredir şahitlik etmekteyiz. Bunun en somut örneğini Gezi provokasyonunda gördük. Gezici Vandalların “köprü yapma, hava limanı yapma” gibi talepleriyle Türkiye karşıtlarının içimizdeki uzantılarını da ele vermişti. 17-25 Aralık, MİT Tırları ve 15 Temmuz gibi operasyonlarla Türkiye’ye diz çöktürmek isteyenler amaçlarına ulaşamadılar

Ancak darbelerin farklı maskeleri bulunmaktadır. Uygun olan hangisiyse o hayata geçiriliyor. Türkiye şimdi ise yeni bir dalga ile karşı karşıya. Bu sefer Türkiye’yi ekonomik yaptırımlar ve Dolar’ın arttırılmasıyla diz çöktürtmeye çalışıyorlar.

İçimizdeki kanı ve sütü bozuk olan sözde Atatürkçü, sözde Apocu ve sözde dindar olan Fetöcü gibi hainler ise Abd başta olmak üzere batı dünyasına cesaret vermeye çalışırlarken, ülkemizdeki milli birlik duruşunu da demoralize etme gayretindedirler.

Bu haber toplam 1741 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
6 Yorum