1. YAZARLAR

  2. Eyüp Güzel

  3. Cumhurbaşkanı Siirt’e gelecek AK Parti İl başkanı STSO derdinde
Eyüp Güzel

Eyüp Güzel

Yazarın Tüm Yazıları >

Cumhurbaşkanı Siirt’e gelecek AK Parti İl başkanı STSO derdinde

A+A-

5 Nisan’da yapılacak olan Siirt Ticaret ve Sanayi Odası seçimleriyle ilgili AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu’nun taraflı davranması tepkileri arttırıyor.

5 Nisan Perşembe günü Siirt Ticaret ve Sanayi Odası’nda seçimler var. Hemen akabinde, 3 gün sonra ise Cumhurbaşkanı Erdoğan ilimiz Siirt’e geliyor. Siirt AK Parti 6. Olağan İl Kongresi nedeniyle Siirt’e geleceği duyurulan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili şehirde alenen uyandırılmış bir heyecan bulunmaması dikkat çekici.

İlimize gelecek olan kişi herhangi biri değil… Cumhurbaşkanı Erdoğan!

Fuat Özgür Çalapkulu, Siirt’te AK Parti’nin birinci adamı. Yani İl Başkanı.

İlimize gelmesi beklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili büyük bir heyecan uyandırması gerekiyor iken şehir genelinde böyle bir durum görülmüyor.

AK Parti İl Başkanı Özgür Çalapkulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a en güzel, en kalabalık ve en heyecanlı bir karşılama için televizyonlar, internet medyası, gazeteler, radyolar vs. tüm önemli merkezleri ziyaret ederek şimdiden kongre alanını doldurmaya çalışması gerekmiyor mu?

Hal böyle iken kendisini son günlerde STSO Başkanı ve aynı zamanda yeniden adayı olan Güven Kuzu ile birlikte görüyoruz. Yetmiyor TRT GAP Radyosu’nda STSO Başkan Yardımcısı sıfatıyla Oda’ya ilişkin canlı yayınlarda beyanatlar verdiğini görüyoruz. Yani açık taraf!

Bu tutum AK Parti’nin hangi hizmet politikasına hizmet ediyor?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve çalışma arkadaşlarının gerek ülkemiz gerekse de uluslararası camiadaki mücadelesine haksızlık değil mi bu?

Partiyi STSO’ya mahkûm etmeye kimsenin hakkı yok!

İl Başkanı olarak kalırsan, tarafsız olman gereken STSO seçimlerinden dolayı insanları AK Parti’ye karşı kalplerini kırmamalısın. Partinin kredisini STSO seçimleri için tüketme. Önceliğin partin olmalı STSO değil!

Sonuçta STSO’ya aday olan ve kendisini destekleyenler bu memleketin insanları.

 

Bu yazı toplam 3293 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
4 Yorum