1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt’te halka seslendi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt’te halka seslendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt’te halka seslendi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart 2019 Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Siirt’te düzenlenen mitinge katılarak halka seslendi.

A+A-

Siirt’te düzenlenen mitinge katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Siirt’te okuduğu şiirle hapse girdiğini hatırlatarak, meydanda toplanan kitlenin talebi üzerine o şiiri tekrar okudu. Meydanda kendisine “enişte bizi seviyor musun?” diye laf atan bir vatandaşa şu yanıtı verdi: “Siz eniştenizi seviyorsanız, enişteniz de sizi seviyor.”

Erdoğan konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Şu meydanı dolduran, her seferinde bizleri coşkuyla bağrına basan kardeşlerime bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Bize 40 yıldır siyasette, milletimize hizmet etme şerefini yaşatan işte bu dayanışmadır. 

"31 MART'TA SİİRT'İN TARİHİNE YAKIŞIR BİR SONUÇ BEKLİYORUZ"

Siirtli hemşerilerimin desteği, duası yanımızda olduğu sürece üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir badire yoktur. Sizden 31 Mart'ta güçlü bir destek bekliyoruz. 31 Mart'ta Siirt'in Türkiye'nin 17 yılda elde ettiği başarılara destek vermesini istiyoruz. 31 Mart'ta Siirt'ten bu şehrin tarihine, kültürüne, şanına yaraşır bir tablo bekliyoruz.

Bu haber toplam 3820 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
4 Yorum