1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Siirt Kongresinde
Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Siirt Kongresinde

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Siirt Kongresinde

AK Parti Siirt 6. Olağan İl Kongresi için Siirt'e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partililere hitap etti.

A+A-

Erdoğan'ın konuşmalarından satır başları:

"Siirt'in eniştesi olmanın gururunu hep yaşadım. Daime yüreğimde hissettim. Bu aziz toprakların bir evladı olmaktan, özellikle mecliste Siirt'i temsil etmekten her zaman onur duydum, iftihar ettim. Bu yola milletvekili olarak başladık, başbakan olduk, cumhurbaşkanı olduk. İnşallah son nefesimizi verene kadar da bu gururu yaşayacağım. Ne zaman başımız dara düşse, ne zaman birileri önümüze engel çıkarsa hamdolsun Siirt bize daima sahip çıktı.

16 Nisan halk oylamasında elbette Siirt'ten çok farklı sonuç bekliyorduk. Tarihe geçecek çok güçlü destek vermesini arzu ediyorduk. Her ne kadar Şirvan, Tillo, Baykan ve Pervari'de yüksek oy oranları çıksa da Siirt Merkezde çıkan sonuçlar malesef bizleri üzdü. Şirvan ilçemiz ilk yüze girdi. Ben buradan kendilerine teşekkür ediyorum. Türkiye 2019'da siyasi tarihinin en kritik seçimlerinden birine şahit olacak.

"ANA KADEME AYAĞA KALKSIN BAKAYIM"

Tıpkı ve Tillo ve Şirvan gibi diğer ilçelerimizin de 2019'da bütün sandıkları patlatmasını bekliyoruz. Siirt'i yeniden tüm Türkiye'ye ilham veren yol veren şehirlerimizden biri haline getireceğiz.Bütün Siirtli kardeşlerimden bir söz almak istiyorum. Hazır mıyız? Ana kademeyi bir göreyim bakayım. 2019 için kapı kapı dolaşmaya varmıyız? Ses iyi çıkmadı. Tekrar soruyorum kapı kapı dolaşmaya var mıyız? Evet şimdi oldu."

 

 

erdogan-siirtte.jpg

kongre1.jpg

Bu haber toplam 1944 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
4 Yorum