1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Cumhur Siirt’te İyi parti temennisini haberleştirdi
Cumhur Siirt’te İyi parti temennisini haberleştirdi

Cumhur Siirt’te İyi parti temennisini haberleştirdi

Kobani olayları sırasında takındığı tavır hafızalardan silinmeyen gazeteci Cumhur Kılıççıoğlu’nun 24 Haziran seçimlerinde Siirt’te İyi Parti’yi şişirmeye çalışması dikkatlerden kaçmadı.

A+A-

Gazeteci Cumhur Kılıççıoğlu’na göre İyi Parti, Siirt’te büyük rağbet görüyor. Vatandaşlar partiye üye olabilmek için sıraya giriyor. Hatta oluşan sıraya rağmen parti titiz davranarak kılı kırk yarıyor.

ÖNCE ZİYARET ETTİ SONRA HABER YAPTI

Gazeteci Cumhur Kılıççıoğlu geçtiğimiz hafta İyi Parti’nin Siirt’teki tek milletvekili adayı olan Emin Tez’i dükkânında ziyaret ettikten sonra İyi Parti ile ilgili gazetesinde yer vermesi bir haberden ziyade temennileri olarak değerlendirildi.

Cumhur Kılıççıoğlu, haftalık olarak güncellediği gazetesinde şu ifadelere yer verdi:

İYİ PARTİ SİİRT’TE KILI KIRK YARIYOR

Şehrimizin Seyitler ailesinden, geçen seçimde Eruh’ta 2014 yılında MHP’den Belediye Başkan Adayı olan Emin Tez, İyi Partinin Siirt’teki tek adayı oldu. Büyük rağbet gören ve İl teşkilatının oluşmasını bekleyen birçok vatandaş parti üyeliği için sıraya girdiği ve üye kabulünde kırı kırk yaran bir titizlik gösterdiği müşahede edilmiştir. Siirt seçimlerinin sürprizlere aday olduğunu hatırlatan lise mezunu Emin Tez’e başarı dileklerimizi sunarız.
 

Bu haber toplam 4883 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
25 Yorum