1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Cumartesi, Siirtliler İstanbul’u yeniden fethedecek
Cumartesi, Siirtliler İstanbul’u yeniden fethedecek

Cumartesi, Siirtliler İstanbul’u yeniden fethedecek

A.Üsküdarspor – Siirtspor arasında Pazar günü oynanacak maç günü değişti. Karşılaşma Cumartesi’ye alındı.

A+A-

Maç TFF tarafından 13 Mart 2010 Cumartesi saat 13.30’da Fatih Vefa stadında oynanacağı açıklandı.

Taraftar Başkanı Çetin Akınay : “Cumartesi, tüm Siirtliler İstanbul’u yeniden fethedeceğiz”

Akınay, İstanbul ve civarındaki tüm Siirtlilere seslenerek: “Cumartesi günü Vefa Stadı’nda oynanacak olan A.Üsküdarspor – Siirtspor maçına Siirt’ten bizler katılım sağlayacağız. Aynı hassasiyeti ve desteği  gerek İstanbul’daki gerekse civar illerindeki tüm Siirtli hemşehrilerimizin de göstereceğine inanıyor, hep birlikte Cumartesi günü sahada buluşmaya davet ediyorum.” dedi.

Tophane Spor Kulübü maçı destekleyecek

Öte yandan Beyoğlu İlçesi’nde bulunan Tophane Tayfun Spor Kulübü Başkanı Osman Örücü, Siirtliler.Net’e yaptığı açıklamada: “Memleketimizin takımı olan Siirtspor’u, İstanbul’da oynayacağı bu maçta destekleyeceğiz. Kulüp olarak Tophane’deki Siirtli hemşehrilerimizi bu maça katılmaları yönünde teşvik edeceğiz.” dedi.

Halenzeliler Derneği’nden de Destek

Maçı destekleyecekler arasında Tophane’deki Halenzeliler Derneği de bulunmaktadır. Dernek Başkanı Remzi Şanlı yaptığı açıklamada: “Takımımızı bu önemli maçta yalnız bırakmayacağız. Cumartesi günü hep birlikte sahada buluşmak üzere” dedi.

 

Maça gelemeyecek olan hemşehrilerimiz Siirtliler.Net'in sol tarafında bulunan Siirt FM linkine tıklayarak Sercan Bilgi'den maçı canlı olarak dinleyebileceklerdir.

Bu haber toplam 3463 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!