1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Cuma günü Siirt’te ALFEMO hareketliliği yaşanacak
Cuma günü Siirt’te ALFEMO hareketliliği yaşanacak

Cuma günü Siirt’te ALFEMO hareketliliği yaşanacak

Mobilya sektörünün hatırı sayılır markalarından ALFEMO’nun Siirt mağazası 15 Temmuz Cuma günü açılıyor.

A+A-

15 Temmuz Cuma günü Siirt Müftülüğü’nün altında bulunan ALFEMO’nun Siirt Mağazasının açılışına Türkiye’nin ekonomi dünyasından önemli isimler iştirak edecekler.

Ticaret hayatının yanı sıra aynı zamanda sosyal bir kuruluş olan ALFEMO’nun Siirt Mağazasının açılışına MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği) Başkanı Ramazan Davulcuoğlu, TUSKON (Türkiye İşadamları ve sanayicileri Konfederasyonu) Yöneticileri ile ALFEMO’nun Genel Müdürü Göksel Çokbankir katılacaklar.

Saat 18.00’de yapılacak olan açılış töreninde her misafire yastık hediye edilecek. Mağazanın sahibi Öner Işık, yanında SSK’lı olarak 13 personel çalıştırıyor. Işık, açılışla ilgili Siirtliler.Net’e verdiği bilgilerde: “Daha fazla mağaza açıp yeni istihdam alanları oluşturulabilir. Örneğin Yatak-Baza fabrikası açılabilir. ALFEMO bu konularda gelebilecek tekliflere açıktır. ALFEMO sosyal bir işletmedir, sosyal aktivitelerde etkindir ve bundan haz duyar. Ayrıca bölgemizi önemsiyorlar. Önemsedikleri için ilimize kadar gelecekler ve ilimizde kısa bir seyahat yapacaklar.” dedi.

 

İl dışından gelecek olan konukların en güzel bir şekilde ağırlanıp, ilimizden gönülleri hoş bir şekilde ayrılmalarını önemseyen mağaza sahibi Öner Işık, konukların gezdirilmesi sırasında Siirtliler.Net yöneticisi ve dernek başkanı gazeteci Eyüp Güzel’in de iştirak etmesini istedi. Işık, “Siirtliler.Net olarak çalışmalarınızı uzun yıllardır takip ediyorum. Gazeteciliğin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinizi de ilimizde harekete geçiriyorsunuz. İl dışından konuklarımız geldiği sırada kendilerini sınırlı sayıda insanla Tillo’yu gezdireceğiz ve daha sonra akşam yemeğini birlikte yiyeceğiz. Her iki programda da sizin olmanızı özellikle rica ediyorum.” dedi.

SBS KAMPANYAMIZA ALFEMO’DAN DESTEK

Öte yandan Siirtliler.Net Derneği tarafından başlatılan SBS’de Siirt’in birinci, ikinci ve üçüncü öğrencilerine ödül kampanyasına ALFEMO Siirt mağazasından destek geldi. Kampanyayı son derece önemli bulan mağaza sahibi Öner Işık, “Her üç öğrencimize de ful ortopedik yatak vermek istiyorum. Öğrencilerimiz açılış günü şayet yanımızda olurlarsa yataklarını en sevinçli günümüzde kendilerine takdim etmek isterim.” dedi.

Bu haber toplam 3829 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!