1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Çiğdem Yılmaz, temsili İl Milli Eğitim Müdürü oldu
Çiğdem Yılmaz, temsili İl Milli Eğitim Müdürü oldu

Çiğdem Yılmaz, temsili İl Milli Eğitim Müdürü oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde makam devir teslimi yapıldı.

A+A-

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 14 Eylül İlköğretim Okulu 7/A sınıfı öğrencisi Çiğdem YILMAZ Milli Eğitim Müdürlüğü Makamını temsil etmek amacıyla, bu gün saat:10.30'da görevi Milli Eğitim Müdür Vekili T.Fikret ETEKER’den devraldı.

Küçük Milli Eğitim Müdürümüz, Kendi Okullarının Bilgisayarlarının yenilenmesini, Resim Atölyesinin kurulmasını, Kütüphane ve Güvenlik kamera Sisteminin kurulması için talimatlar verdi.

Çiğdem YILMAZ makama oturduğu sırada, okul arkadaşları Aysel ÖZBEY, M.Ali İhsan ÖZDAĞ ve Okul Müdürü Abdulhakim DEMİR kendisini yalnız bırakmadı.

Daha sonra İl Müdürü T.Fikret ETEKER; 14 Eylül İlköğretim okulunda kendilerinin de bir zamanlar okuduğunu dile getirerek; “İmkânlar ölçüsünde okulun fiziki şartları da göz önünde bulundurularak talepleri karşılamaya çalışacaklarını, öğrencileri çok önemsediklerini, gelecekte bu makamların gerçek sahiplerinin öğrenciler olacağı, onlara daha iyi bir gelecek ve eğitim-öğretim ortamı hazırlamak için çalıştıklarını” ifade ettiler.

Öğrencilere birer kol saati hediye eden Eteker, her günlerinin bayram sevinci içerisinde geçmesini temenni ederek görevi tekrar devraldı.

Bu haber toplam 3194 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!