1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. CHP Milletvekilleri Siirt’te
CHP Milletvekilleri Siirt’te

CHP Milletvekilleri Siirt’te

Siirt’teki fuhuş rezaletini araştırmak üzere CHP Milletvekilleri 26 Nisan 2010 Pazartesi günü Siirt’e geldiler.

A+A-

CHP Sivas Milletvekili Malik Ejder Özdemir ile İzmir Milletvekili Ahmet Ersin Ankara’dan Batman uçağıyla Siirt’e geldiler. İlk kez Siirt’e gelen milletvekillerini Batman’da, Siirt CHP İl Başkanı Muhdi Koyuncu ile partililer karşıladılar.

Uçakta Siirtliler.Net Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Güzel’in sorularını yanıtlayan Milletvekilleri, aynı zamanda Pervari ilçesindeki Atatürk Yatılı İlköğretim Okulu’nda (YİBO) okuyan 13-14 yaşları arasındaki 8 erkek öğrencinin geçtiğimiz yıl uygunsuz fotoğraflarını çektikleri bir kıza şantaj yapmaya çalıştıkları haberiyle ilgili de incelemelerde bulunacaklarını belirttiler.

Milletvekilleri ile birlikte gelen parlamento muhabiri Sabah Gazetesi Hülya Karabağlı ile Cumhuriyet Gazetesi muhabiri Ayşe Sayın ilimizde yaşanan fuhuş rezaletiyle ilgili Yayın Yönetmenimiz Eyüp Güzel’den bilgi aldılar. Güzel, ayrıca Sabah gazetesi muhabiri Hülya Karabağlı’ya kendi gazetelerinin bir köşe yazarının Siirtlilerle ilgili seviyesiz ve tahrik edici yazılarını hatırlatarak “o hanımefendi keşke şu an sizinle birlikte karşımda olsaydı” dedi.

Bu haber toplam 2968 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!