1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. CHP Adayı Çetin Soysal SİDER’i ziyaret etti
CHP Adayı Çetin Soysal SİDER’i ziyaret etti

CHP Adayı Çetin Soysal SİDER’i ziyaret etti

CHP İstanbul 2.Bölge Milletvekili Adayı Çetin Soysal, Siirtliler Derneği’ni ziyaret etti.

A+A-

Aynı zamanda üyesi olduğu İstanbul SİDER’i ziyaret eden CHP adayı Çetin Soysal, “hiçbir zaman milletvekili rozetini yakama takmadım. Milletvekili rozet takılarak olunmaz, vatandaşın sorununa sahip çıkmakla olur” dedi.

Fatih Kıztaşı’ndaki dernek merkezini ziyaret eden CHP İstanbul 2.Bölge Milletvekili Adayı Çetin Soysal’ı Başkan Aydın Candabakoğlu, dernek üyeleriyle birlikte karşıladı.

Bir değil 10 Çetin Soysal’ımız, bir değil 10 Egemen Bağış’ımız olmalı” diyen Başkan Candabakoğlu yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

Derneğimize kayıtlı olup faaliyetlerimize katılmayan üyelerimiz var ama Çetin Soysal her türlü faaliyetimize katıldı. Bir milletvekili olmaktan çok bir hemşehrimiz, bir hemşehrimiz olarak her zaman katkılarını gördük. Şimdi zannediyorum sıra bizde. Çetin kardeşimiz Türkiye’nin tanıdığı bir milletvekilidir. Madenciler diyorsunuz bir bakıyorsunuz onların yanında, gecekondular diyorsunuz bir bakıyorsunuz gecekondularda, sosyete diyorsunuz bir bakıyorsunuz iş yeri sosyetik muhitlerde.

Başkan Candabakoğlu’nun konuşmasının ardından kürsüye davet edilen Çetin Soysal ise yaptığı konuşmada: “Nerede bir sorun varsa politikacının görevi o soruna sahip çıkmaktır. Gün geldi Tuzla tershanelerinde işçilerin yanında oldum. Gün geldi Viranşehir’deki mevsimlik tarım işçilerinin yanında oldum. Ben hep sokakta ve caddede oldum. Hemşehrilerimden gelen sorunlara da eğildim. Bugüne kadar birgün dahi milletvekili rozeti takmadım. Rozet takarak milletvekili olunmaz.” İfadelerine yer verdi.

Bu haber toplam 2496 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!