1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Cengizhan Başaran, ziyaretlere başladı
Cengizhan Başaran, ziyaretlere başladı

Cengizhan Başaran, ziyaretlere başladı

Siirt AK Partiden aday adaylığını ilk olarak açıklayan Cengizhan Başaran, Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek, hazırladığı projeler hakkında bilgi verdi.

A+A-

12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesinde Siirt Milli Eğitim Şube Müdürlüğünden istifa ederek milletvekili aday adaylığını açıklayan Cengizhan Başaran, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlere başladı. Birçok kuruluş ve esnafı ziyaret eden Siirt Ticaret ve Sanayi Odası’na da uğradı.


Başkan Vekilleri Nedim Kuzu ve Özgür Çalapkulu ile görüşen Başaran, Siirt’e ve Siirtlilere hizmet etmek için aday olduğunu belirterek, “Sizlerden destek istemek, istişarelerde bulunmak üzere sizlerin arasındayım. Özellikle son günlerde kamuoyunun sıkça dillendirdiği Siirt’te yaşayan genç, dinamik bir kardeşiniz olarak, Siirtlilere hizmetkar olmak üzere bu ulvi göreve talip olduğumu bilmenizi istiyorum. İlimizin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Ticaret ve Sanayi Odasının siz değerli yöneticilerine hazırladığım projeleri paylaşmak ve görüşlerini almak için kendilerini ziyaret ediyorum. İlimizi kalkındırmak için sizlerden destek vermenizi bekliyorum” dedi.


VATANDAŞ ULAŞABİLECEĞİ KİŞİLERİ GÖRMEK İSTİYOR


Cengizhan Başaran, dünden beri yaptığı görüşmeler hakkında bilgi vererek, “Aday adaylığımı açıkladığımdan beri yaptığım görüşmelerde bana iletilen ortak görüş hep şu oldu. İnsanlar kendilerine yakın ve ulaşabilecekleri isim görmek istiyor. Ayrıca yaşanan sorunlar için çözüm önerisi bulabilecek insan istiyorlar. Ankara’da bitecek projelerin takipçisi olunmadığı konusunda sıkıntılar var. Ben bu konuda kendime güveniyorum. Ben yapılması istenilen projelerin arkasında duracağım. Takipçisi olacağım.” şeklinde konuştu.

Bu haber toplam 3356 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!