1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Cengizhan Başaran, gençlerle bir arada
Cengizhan Başaran, gençlerle bir arada

Cengizhan Başaran, gençlerle bir arada

AK Parti Siirt Aday adaylarından Cengizhan Başaran STK’ların yanı sıra gençlerle de bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyor.

A+A-

Geçtiğimiz Cuma günü yapılan mülakatların ardından Milletvekili Aday Adaylarının bir kısmı teşkilatlar nezdinde girişimde bulunurken bir kısmı da genel merkezde kamp kurmuş durumda.

 

Aday adaylarından Cengizhan Başaran, mülakatların ardından seçim bölgesi Siirt’e geri dönenlerden. Seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra gençleri ve vatandaşları da ziyaret eden Başaran, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyor.

 

“İçinde Siirt olan her şey beni çok heyecanlandırıyor" diyen AK Parti aday adayı Cengizhan Başaran, “Siz gençleri böyle cıvıl cıvıl görünce heyecanım iki kat artıyor. Senenin 365 günü Siirt'te yaşıyorum. Yaşadığınız sorunları bire bir bende yaşıyorum.  Haliyle çözümleri de en iyi burada yaşayan insanlar bilir. O nedenle sorunları ve çözümleri bilen bir aday olduğumu ifade etmek isterim. Bu yola çıkarken arkadaşlarıma hep şunu söyledim: Siirt’e ortak bir akılla hizmet etmeliyiz. Tüm siyasi çevrelerle, gençlerimizle, muhtarlarımızla, esnafımızla ve tüm Siirt halkıyla hizmet edilmelidir. Siirt sevgisinin partisi olmaz. Siirt sevgisi partiler üstü bir sevgidir. Bu kapsamda Siirt halkını ayrımsız kucaklayacak bir ekip ile karşınızdayım. Biz buna Siirt hizmet meclisi diyoruz. Siirt'in geleceği gençleri ilgilendiriyor. Çözümlerimizde mutlaka siz gençlerinde fikir ve taleplerini dikkate alacağız. Bunun için fikir ve önerilerinizi ben ve arkadaşlarım tek tek not alacağız.” dedi.

Bu haber toplam 2619 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!