1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Çakıcı: “Siirt’i sevelim. Bu memleket bizim, hepimizin.”
Çakıcı: “Siirt’i sevelim. Bu memleket bizim, hepimizin.”

Çakıcı: “Siirt’i sevelim. Bu memleket bizim, hepimizin.”

Hayrettin ÇAKICI, çöp konteyneri, piknik masası, oturma bankı ve çocuk parkı getirterek ilimiz merkezinde bazı okullara bağışladı.

A+A-

Konuyla ilgili Siirtliler.Net’e bilgi veren Çakıcı şu açıklamalarda bulundu : “29 Mart 2009 Yerel Seçimleri’nde İl Encümen Adayı idim. Seçim çalışmaları sırasında bazı mahallelerde ve okullarımızda çeşitli eksiklikler gördüm. Oyun parkı, çöp konteyneri, piknik masası ve oturma bankları gibi bu eksiklikleri i imkanlarım nisbetince tamamlayabileceğimi söylemiştim. İl Encümenliği yarışını az bir oyla kaybetmiş olsam da vermiş olduğum sözlerimin arkasındayım. Eksik gördüğüm bu malzemeleri zamanla getirtip eksik olan bölgelerimize vermeye çalışıyorum.  Siirt’i sevelim. Bu şehir benim, hepimizin şehri.  Hali vakti yerinde olan her hemşehrimizin memleketimize katabileceği şeyler çok var. Kendi adıma elimden gelen gayreti sarfetmeye çalışıyorum. Memlekete katkı konusunda gerek bireysel, gerek kurumsal birliktelikler sağlanabilirse ilimizin sosyal heyecanını arttırabiliriz.”

İlimizdeki okul ve bazı mahallelerde eksikliği görülen çocuk parkı, oturma bankları, çöp konteynerleri gibi malzemeleri imkanları nisbetinde getirmeye devam edeceğini dile getiren Çakıcı, hatırlanacağı üzere daha önce ilimizin bazı ana caddelerinde olmayan araç hız kesicileri getirtmişti.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NDEN TEŞEKKÜR

Alparslan, Haşim Öztanık İlkokulları ile İmam Hatip, Anadolu ve Anadolu Öğretmen Liselerine  yapılan bu yardımlardan dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Fikret ETEKER şu açıklamalarda bulundu : “Sayın Çakıcı’nın daha önceden de bu tür katkıları oldu. Okullarımızı düşünüp sürekli katkı sağlayan bu hayırsever işadamımıza yürekter teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.”

 

 

Bu haber toplam 4768 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!