1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Çakıcı, “delegelerle görüşmelerimiz olumlu geçiyor”
Çakıcı, “delegelerle görüşmelerimiz olumlu geçiyor”

Çakıcı, “delegelerle görüşmelerimiz olumlu geçiyor”

AK Parti Siirt milletvekili Aday adaylarından Hayrettin Çakıcı, hafta sonu yapılacak temayül yoklaması için çalışmalarını sürdürüyor.

A+A-

AK Parti aday adaylarından Çakıcı, Siirtliler.Net okurları için yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Seçim çalışmaları

“Hafta sonu yapılacak temayül yoklamasına yönelik çalışmalarımız sürüyor. Bütün delegelerle temasa geçip temayül yoklamasında Hayrettin Çakıcı ismine neden oy vermeleri konusunda kendileriyle fikir alışverişi yapıyor ve desteklerini istiyoruz. Görüştüğümüz delegeler bizleri gayet iyi karşıladılar. Bu görüşmeler hem kaynaşma hem de birçok konuda bilgi alışverişi yapma açısından gayet güzel geçiyor.”

 Özellikle yerel seçimler ve referandum öncesinde ve sonrasında yaptığınız kimi çalışmalar Siirt kamuoyunda yankı bulan çalışmalar yaptınız. Referandumda uçakla bildiri dağıtmanız, Rize Federasyonu yöneticilerini ilimizde ağırlamanız bunlardan birkaçı. İçinde bulunduğumuz seçim sürecinde de yankı uyandıracak çalışmalar yapacak mısınız?” yönündeki sorumuzu yanıtlayan Çakıcı, şu ifadelere yer verdi:

“Geçmişte yaptığımız çalışmalar sadece bunlarla sınırlı değil. 1994’ten beri Siirt siyasetinde yer almış biriyim. Bundan dolayı Siirt halkı beni tanır. Kendilerinden biri olduğumu bilir. 1994’ten bu yana Siirt siyasetinin içinde rol alan biri olarak şehrimizin neye ihtiyacı olduğunu gayet iyi biliyorum. Gerek şehrimizdeki hemşehrilerimizle gerekse il dışında yaşayan hemşehrilerimizle iyi diyaloglarım bulunuyor. Her zaman bu şehre bir şeyler katabilmek için çalıştım ve bundan sonra da bu çalışmalarım devam edecektir. Partim tarafından aday gösterildiğim taktirde Siirt ilk defa layık olduğu bir vekile ve halkın temsiliyetine güvenebileceği bir milletvekiline kavuşacaktır. Siirt dışında yaşayan hemşehrilerimizle de her zaman iyi diyalog kurmak gerekiyor.”

Bu haber toplam 4201 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!