1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Çağrı Merkezi Kursu başlıyor
Çağrı Merkezi Kursu başlıyor

Çağrı Merkezi Kursu başlıyor

Çağrı merkezlerinde çalışabilecek nitelikte elemanlar yetiştirilecek.

A+A-

İlimiz Siirt’te çağrı merkezi kurulmasını avantajlı kılmak ve eğitim almış kişilere istihdam sağlamak amacıyla SODES kapsamında uygulanacak olan kursla neler mi kazanacaksınız?

 

SON BAŞVURU 30 NİSAN

 

Çağrı Merkezi İlimizde hemen kurulmasa dahi, bu kesimlerin aldıkları eğitimle, kendilerine güven ve hayattan beklentilerinin artması, bu konu üzerinde beceri kazanması ile bu kişilerin iletişim, bankacılık, sigortacılık, halkla ilişkiler, sekreterlik v.b. birimlerde istihdam edilmeleri kolaylaşacaktır.

 

60 kursiye verilecek olan kursta talep ve eğitim kalitesine göre bu sayı arttırılabilecek. Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak olan kurslar, branşlarında kariyer sahibi uzman kişiler tarafından aşağıda belirtilen konularda verilecektir.

 

-Türkçe Kullanımı ve Diksiyon

-Etkili İletişim Yöntemleri

-Liderlik

-Takım Çalışması

-İletişim Teknikleri

-Stres yönetimi ve Zorluklarla Mücadele

-Motivasyon (Örnek başarı hikayeleri)

-Yönetim-Organizasyon

-Bilgi-İşlem

-Satış Teknikleri

-Satış Yönetimi

-Müşteri İlişkileri

-Pazarlama

-Halkla İlişkiler

Kayıtlar 19.04.2010 tarihinde başlayacak olup 30.04.2010 tarihinde sona erecektir. Kursa katılmak isteyen en az lise mezunu veya lise son sınıf öğrencisi olan kişilerin, İl Müdürlüğümüz ya da Siirt Ticaret ve Sanayi Odasına başvurarak 19-30 Nisan 2010 tarihleri arasında müracaat formu doldurulması gerekmektedir.

Bu haber toplam 2301 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!