1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. Bursa'da Siirt gecesi düzenlendi
Bursa'da Siirt gecesi düzenlendi

Bursa'da Siirt gecesi düzenlendi

Bursa'da düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Yöresel Lezzetler şenliğinde Siirt gecesi coşkuyla geçti.

A+A-

Doğu ve Güneydoğu Yöresel Lezzetler Şenliği etkinliğinde 31 Mart Cumartesi günü düzenlenen Siirtliler Gecesi etkinlik süresince düzenlenen geceler arasında en coşkulu ve yoğun katılımlı gece olmayı başardı.

Geceye Siirtli hemşehrimiz Ak Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit AYDIN, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şükrü KÖSE, CHP Bursa 21. Dönem Milletvekili Kemal DEMİREL, İstanbul Siirtliler Derneği Başkanı Nimet AYTEKİN,  Yalova Siirtliler Derneği Başkanı Vedat BABAOĞLU, Armutlu Siirt Vakfı Başkanı Ali ALTUNCU katıldı.

Bursa Siirtliler Derneği Başkanı Selim DEMİREL  Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şükrü KÖSE' ye Siirt Battaniyesi hediye etti.

Siirtli Sanatçılarımız Lütfü TURŞAK, Muharrem FIRAT ve ekibinin sahne aldığı gecede Bursa, İstanbul ve Yalova' da yaşayan Siirtli hemşehrilerimiz özlem duyulan Siirt şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşadı. Gecede ayrıca Bursalı Türk Müziği Sanatçısı Fırat POLAT da sahne alarak seslendirdiği şarkılarla izleyenlerin beğenisini kazandı.

Bu haber toplam 2705 defa okunmuştur
Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
2 Yorum