1. HABERLER

  2. ÜLKE

  3. Bugün Zeytin Dalı yarın inşallah Zeytin Dağı
Bugün Zeytin Dalı yarın inşallah Zeytin Dağı

Bugün Zeytin Dalı yarın inşallah Zeytin Dağı

40 yıldır aynı hikâyeleri okuyarak Doğu insanını kandıran terör örgütü ve onun siyasi uzantısı aynı palavralarına halen devam ediyor.

A+A-

Pkk terör örgütü ve onun siyasi uzantısı Hdp, onlarca yıldır Kürt halkının başına bela olmaktan başka bir işe yaramadı. Kürt halkının en vazgeçilmez değeri olan inanç geleneklerini yerle bir eden terör örgütü, aile geleneklerinin de üzerinden buldozer gibi geçti. Örgüte kanan Kürtler kendi kadınlarını dağ başlarındaki kamplarda, mağaralarda yabancı erkeklerle aynı ortamı paylaşmalarına dahi ses çıkarmadılar.

ÖRGÜT VAZGEÇMEDİ

40 yıldır aynı hikâyeleri okuyarak Doğu insanını kandıran terör örgütü ve onun siyasi uzantısı aynı palavralarına halen devam ediyor. Afrin harekâtından ötürü Türkiye’yi hedef alan ve harekâtın sanki Kürt halkına karşı yapılıyormuş gibi göstermeye çalışan örgüt ve bileşenleri kandırdığı kitleleri sokağa çağırdı. Ama yemedi!

10-15 yıl öncesine kadar kendi ülkesinde bile irade koyamayan bir Türkiye var iken bugün Afrin operasyonuyla bir kez daha gösterdi ki artık sınırlarının ötesinde de bir irade koyabiliyor. Dünyanın öbür ucundan hemen bitişiğimizdeki ülkelere savaşı taşıyan, darbeler yapan ABD’ye tek bir laf söylemeyenler Türkiye’ye “ne işimiz var Suriye’de” dediler.

Pensilvanya’daki ihtiyar bunak Türkiye’deki mevzilerini kaybetmemiş olup 40 yıldır olduğu gibi güçlü olsaydı “otoriteden izin aldınız mı?” benzeri saçmalıklarını STV'den izleyecek, Zaman gazetesinden okuyacaktık.

Bu arada Alparslan Kuytul denen herif Afrin harekatı ile ilgili bir değerlendirme yapmayacak mı? Türkiye’nin ihtiyacı var onun açıklamalarına.

Bölge toprakları üzerinde Arz-ı Mevud planları içerisinde olan İsrail’e karşı da bir hamle olarak değerlendirilebilecek Afrin harekatı için bir “dua” niyetiyle söylemek istiyorum ki Afrin ile Kudüs’e daha da yakınlaştık. Zeytin Dalı harekatından, Mescid-i Aksa'nın komşusu olan Zeytin Dağı'na inşallah.

Ve bizler Kürt, Arap ve Türkler olarak “Ümmeti Muhammed” birlikteliğini, DAEŞ gibi, DHKP-C gibi PKK gibi hain örgütlerin heveslerine tıkayacağız.

Eyüp Güzel

Bu haber toplam 1850 defa okunmuştur
Etiketler : , , ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
2 Yorum