1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Botan’da boğulan Serdar’ın cesedine ulaşıldı
Botan’da boğulan Serdar’ın cesedine ulaşıldı

Botan’da boğulan Serdar’ın cesedine ulaşıldı

Botan Çayında baraj kapaklarının açılmasıyla meydana gelen akıntıya kapılarak boğulan küçük Serdar ın cesedine ulaşıldı. Suda kaybolan diğer 2 kişi halen aranıyor.

A+A-

Siirt’te marangozluk yapan Şahin Özbey, bayram tatilinin son günü olan dün (Pazar günü) eşi ve çocuklarıyla birlikte Botan çayına gitti. Özbey ailesi bayramın son günü gittikleri yerde ölümün kendilerini beklediğinden habersizce eğleniyorlardı. Botan çayı aileden 3 kişiye mezar oldu.

Botan suyumu can aldı yoksa sorumsuzluk mu?

Gözler yine baraj kapaklarına çevrildi

Levha asarak tedbir alınmış mış

 

Baba (45) Şahin Özbey’in çocuklarından (16) Serdar Özbey, (13) Kader Özbey ve (12) İbrahim Özbey serinlemek için girdikleri suda yüzerlerken baraj kapaklarının açılmasıyla birlikte aniden meydana gelen akıntıya kapıldılar. Çocuklarının akıntıya kapıldığını gören baba Şahin Özbey, giderek azmaya başlayan suya atlayarak çocuklarını kurtarmaya çalıştı fakat nafile. Çünkü baraj kapaklarının açılmasıyla azgınlaşan su baba Şahin Özbey’i de yuttu. Piknik için su kenarında bulunan diğer vatandaşların da müdahalesiyle 13 yaşındaki Kader Özbey adlı kız çocuğu kurtarıldı.

serdar özbey - siirt

Siirt İl Afet Acil Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, baba Şahin Özbey ile 2 oğlunu gece geç saatlere kadar aramalarına rağmen bir bulamadılar. Ekipler sabahın erken saatlerinde 16 yaşındaki Serdar Özbey’in cesedine ulaştılar. Ekipler baba ile diğer bulunamayan oğlu İbrahim Özbey’in bulunması için çalışmalara devam ediyorlar.

Cesedi bulunan 16 yaşındaki Serdar Özbey’in cansız bedenini gören aile fertleri sinir krizleri geçirdiler.

Bu haber toplam 4643 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!