1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Botan FM kuruluş yıldönümünü kutladı
Botan FM kuruluş yıldönümünü kutladı

Botan FM kuruluş yıldönümünü kutladı

Siirt’in yerel radyolarından Botan FM, dün akşam kuruluş yıldönümünü Kızlar Tepesi Anfi Tiyatro’da kutladı.

A+A-

Müdürlüğünü Abidin Gökhan’ın yaptığı Botan FM’de günün önemli haberleri, ezgi ve şiirler, roman ve hikayeler, ilahiler, dini ve kültürel sohbetler ve Kur’an-ı Kerim dinletileri yer almaktadır.

 

Dün akşam Kızlar Tepesi Anfi Tiyatro’da düzenlenen yıldönümü kutlamalarına çok sayıda bay/bayan vatandaşların yanı sıra Doğru Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Göktaş konuşmacı olarak katılırken sanatçı Selami Güneş ile Botan FM İlahi Grubu etkinlikte sahne aldılar.

 

Doğru Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Göktaş, etkinlikte yaptığı konuşmada: “Batılın çıkardığı ses, ses değil şamatadır, gıcırtıdır. Batılın şamatası ve gıcırtısı çok çıkıyor. Hakkın sesini bastırmaya çalışıyor.Hak ile batıl arasındaki savaş devam ediyor. Bizler hakkın sesi olmak durumundayız. Botan FM, Avrupa’dan bile dinlenebiliyor. Botan FM sadece Siirt’te yayın yapan yerel bir radyo değildir.” dedi.

 

ETKİNLİKTE POLİS YOKTU

 

Yaklaşık 500-600 kişinin katıldığı aralarında çocuklarında bulunduğu etkinlik alanında veya çevresinde polisin olmaması dikkatlerden kaçmadı.

 

 

 

 

Bu haber toplam 2490 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!