1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Botan bölgesinde Lokman Özcan teveccühü arttırıyor
Botan bölgesinde Lokman Özcan teveccühü arttırıyor

Botan bölgesinde Lokman Özcan teveccühü arttırıyor

AK Parti Siirt Milletvekili Adaylarından Lokman Özcan, üçüncü sıra adayı olmasına rağmen gösterdiği performansla Botan bölgesinde partisine olan teveccühü arttırıyor

A+A-

Lokman Özcan… AK Parti’nin 24 Haziran seçimleri için Siirt’ten “adayımız” dediği üçüncü isim. Pervarili olan Lokman Özcan özellikle Pervari, Şirvan ve Eruh ilçelerini kapsayan bölgede partisinin yükünü alarak seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bazen Pervari’deki ilçe teşkilat mensuplarıyla, bazen Şirvan ve Eruh’taki teşkilat mensuplarıyla bazen de diğer ilçelerdeki teşkilat mensuplarıyla koordineli olarak saha çalışmalarını sürdürüyor. Çalışma sahası her ne kadar bu bölgeler olsa da Siirt merkez ve Kurtalan, Baykan ve Tillo gibi ilçelerde de diğer aday arkadaşları olan Osman Ören ve Sadettin Sabaz ile beraber seçim çalışmalarında bulunuyor.

Özcan, üçüncü sıra aday olmasına rağmen göstermiş olduğu seçim performansıyla özellikle Botan bölgesinde partisine olan teveccühü arttırmakla dikkat çekiyor.

Siirtliler. NET’e açıklamalarda bulunan Lokman Özcan, “biz vatandaşlarımızın partimize olan teveccühlerini sahada çok net görüyoruz. Güçlü bir Türkiye ve ilçeleriyle birlikte güçlü bir Siirt için değerli hemşerilerimiz adresin AK Parti olduğunun farkındalar. Özellikle Cumhurbaşkanı Adayımız ve liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgi ve muhabbet kendisini gösteriyor. Diğer iki adayımızla birlikte hep birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. Biz parti olarak seçim çalışmalarının hakkını veriyoruz. Seçimlerden sonra da hizmet etme derdinde olan parti AK Parti’dir. Artık karar değerli hemşerilerimizindir.
 

Bu haber toplam 2816 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!
1 Yorum