1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Billoris kaplıcası can aldı
Billoris kaplıcası can aldı

Billoris kaplıcası can aldı

Dün gece geç saatlerde arkadaşları ile birlikte billoris kaplıcasına eğlenmek için giden 28 yaşındaki Ferhat Akkoyun bir anlık dikkatsizlik sonucu boğularak hayatını kaybetti.

A+A-

Dört arkadaşı ile birlikte dün akşam billoris kaplıcasına giden talihsiz genç serinlemek için kaplıcaya girdi. Kaplıcanın dibinde bulunan ve şifalı olduğuna inanılan çamuru almak için havuzun dibine dalan genç Ferhat bir daha oradan çıkamadı.

 

Başının Kayalıklara Sıkıştığı Tahmin Ediliyor

 

Gece saat 03:00 sularında arkadaşları ile kaplıcaya giren Ferhat Akkoyun bir süre sonra ortadan kayboldu. Arkadaşlarından habersiz Kaplıcanın merdiven tarafı olarak bilinen bölümün altına giren Ferhat Akkoyun şifalı çamuru almak istedi ancak, ecel onu orada bekliyordu. Başı kayalıkların arasına sıkışan Ferhat, kurtulmak için son nefesine kadar çırpındı ancak çırpınışları hayata tutunmaya yetmedi.

 

Siirt’e Dönelim Artık? Ama Ferhat Görünmüyor

 

Talihsiz gencin arkadaşları Siirt’e dönmek için hazırlık yaparken Ferhat’ın ortalarda görünmediğinin farkına varıldı. Ferhat’ı dört bir yanda arayan arkadaşları Ferhat’ı bulamayınca korku dolu düşüncelere kapılmaya başladı. Tekrara havuza dönen grup merdiven altlıklarına baktı. Grup’tan birinin Ayağını merdiven boşluğuna uzatması ile birlikte Ferhat’ın cansız bedenini hisseti. Arkadaşları tarafından yaşıyor ümidiyle bulunduğu yerden çıkartılan Ferhat için artık her şey çok geçti.Bir anlık dikkatsizliğin kurbanı olan Ferhat, acı haberle sevenlerini yasa boğdu.Bekar olduğu öğrenilen  Ferhat Akkoyun hayatının baharında hayata gözelerini yumdu.

 

Arkadaşları Sinir Krizleri Geçirdi

 

Ferhat’ın acı haberini alan arkadaşları onu son yolculuğunda yalnız bırakmadı. Ferhat toprağa verilirken bazı arkadaşları sinir krizleri geçirdi. Oluşan tablo orada bulunanların acısına tuz biber ekti.

Bu haber toplam 6169 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!