1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bilal Erdoğan, Siirtliler gecesindeydi
Bilal Erdoğan, Siirtliler gecesindeydi

Bilal Erdoğan, Siirtliler gecesindeydi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Siirtliler Dayanışma Platformu’nun düzenlediği geceye katıldı.

A+A-

Ses sanatçılarından ve aslen Siirtli olan Deniz Toprak ile Hakan Altun’un sahne aldığı gecede konuşma yapmak üzere sahneye davet edilen Bilal Erdoğan’a salonda ilgi yüksekti. Sahneye davet edildiğinde büyük bir alkış alan Erdoğan, Siirtlilere önemli bir mesaj verdi.

Kendisinden önce konuşma yapan İstanbul SİDER Başkanı Aydın Candabakoğlu’nun “Siirtliler olarak kolektif çalışmaları yürütmede çok başarılı sayılmayız” şeklinde hastalığı tedavi etmeye yönelik öz eleştirilerine değinerek “İstanbul’daki Siirtliler arasında arzu edilen birlikteliği sağlamanın en iyi yolu Siirt’e sahip çıkmaktır” ifadelerine yer verdi.

Siirtliler gecesinde Türkiye’ye seslenen Bilal Erdoğan, “Seçimler Türkiye’nin demokratikleşme, büyüme ve Dünya sahnesinde güçlü bir duruş sergileme mücadelesinde bir milat olacaktır. Çalmadık kapı, aramadık dost bırakmıyoruz. Pazar günü sandıkları patlatıyoruz ve Başbakanı gümbür gümbür yeniden iktidara taşıyoruz.” şeklinde konuştu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Limak Holding Yön.Kur.Başkanı Nihat Özdemir, İşadamlarımızdan Süleyman Pamukçu ve Ethem Sancak’ın da katıldığı gece Hakan Altun’un şarkılarıyla sona erdi.

Bu haber toplam 3771 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!