1. HABERLER

  2. ÜLKE

  3. Beyoğlu Emniyeti Şehitler için mevlit okuttu ikramda bulundu
Beyoğlu Emniyeti Şehitler için mevlit okuttu ikramda bulundu

Beyoğlu Emniyeti Şehitler için mevlit okuttu ikramda bulundu

15 Temmuz 2016 Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde bulunan hainler tarafından gerçekleştirilen darbe girişimi sırasında şehit düşenler için Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Kasımpaşa Büyük Camide İkindi namazını müteakiben mevlit okutuldu ve ardın

A+A-

15 Temmuz 2016 Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde bulunan hainler tarafından gerçekleştirilen darbe girişimi sırasında şehit düşenler için Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Kasımpaşa Büyük Camide İkindi namazını müteakiben mevlit okutuldu ve ardından vatandaşlara ikramlarda bulunuldu.

Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler 28 Temmuz Perşembe günü Kasımpaşa Büyük Cami’de (Cami-i Kebir) kılınan ikindi namazının ardından askeri darbe girişimi sırasında şehit düşenler Polis ve Vatandaşlar için mevlid-i şerif okutulup dua edildi.

Mevlid-i Şerif’in ardından cami avlusunda masa açan Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polisler vatandaşlara ikramlarda bulundular. Polisler tarafından ikram edilen pilav, ayran, lokum ve gülsuyu alan vatandaşlar düzenlenen etkinliği takdirle karşılayıp teşekkür ve dua ettiler.

Bu haber toplam 1299 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!