1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Beyoğlu Belediyesi, Siirt Halenzelileri ziyaret etti
Beyoğlu Belediyesi, Siirt Halenzelileri ziyaret etti

Beyoğlu Belediyesi, Siirt Halenzelileri ziyaret etti

İstanbul – Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah DEMİRCAN, encümenleri ve Ak Parti İlçe Teşkilatıyla birlikte Tophane’de bulunan Siirt Halenzeliler Derneği’nde sabah kahvaltısında bir araya geldiler.

A+A-

Kılınan Sabah namazının ardından Tophane’deki Siirt Halenzeliler Derneği’ne kahvaltıya gelen Beyoğlu İlçe Belediye Başkanı Ahmet Misbah DEMİRCAN, Belediye encümenleri, Ak Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Rüstem DİNDAROL ve teşkilatı dernek merkezindeki Siirt ve ürünlerini gösteren fotoğrafları bir süre incelediler. Siirt’in yöresel özellikleri hakkında Dernek Başkanı Remzi ŞANLI’dan bilgi alan heyet kahvaltının ardından bir süre dernekte oturdular.

 

Belediye Başkanı DEMİRCAN, kahvaltının ardından yaptığı konuşmada “Beyoğlu’nun ve özellikle de Tophane semtinin kendine has bir yapısı ve çekiciliği bulunuyor. Siirtliler, Bitlisliler onlarca yıl önce buraları mesken edinmişler ve saygın ailelerden oluşuyor. Buradaki yapı, buradaki huzur belkide birçok yerde bulunmuyor. Hep birlikte elele vererek buradaki dinamiklerimizi ayakta tutalım.” dedi.

 

 

Bu haber toplam 2967 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!