1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Beylerbeyi maçında olay! Taraftarlar Sahaya İndi
Beylerbeyi maçında olay! Taraftarlar Sahaya İndi

Beylerbeyi maçında olay! Taraftarlar Sahaya İndi

Beylerbeyinde her iki takımın taraftarı birbirine girdi.

A+A-

Beylerbeyispor deplasmanında sahaya çıkan Siirtspor, karşılaşmanın son dakika düdüğünde ev sahibi takımın taraftarlarından bazıları sahaya inince ortalık karıştı. Ev sahibi takım karşısında 1-0 yenilen Siirtspor’lu taraftarlar da bu durum karşısında kendi futbolcularını korumak için sahaya inince ortalık iyice karıştı. Çıkan olayları polis engellemekte zorluk çekti.

İLK GERGİNLİK TANJU’YLA ŞEREF TRİBÜNÜNDE YAŞANDI

Yaklaşık 150-200 kişilik Siirtspor taraftarının bulunduğu maçın ilk gerginliği şeref tribününde yaşandı. Maç esnasında Siirtliler.Net’e telefonlarla bilgi veren taraftarlar gerginliğin ilk olarak şeref tribününde başlandığını belirttiler. Tanju Çolak ile şeref tribününde oturanlar arasında sözlü tartışmaların yaşandığı görüldü. Yaşanan tartışmaları izleyen Siirtspor taraftarı, yaşanan tartışmaya bir anlam veremediklerini belirttiler.

Tanju Çolak’ın şeref tribününde tartışması, Siirtspor taraftarı arasında tansiyonun yükselmesine neden oldu. Rakip takımın taraftarlarının maçın sonunda sahaya inmesiyle zaten tansiyonu yükselmiş olan Siirtspor taraftarı da sahaya indi ve olaylar çığırından çıktı.

Bu haber toplam 6309 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!