1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Beni İstanbul'a taşıyan Siirt ve Diyarbakır'dır
Beni İstanbul'a taşıyan Siirt ve Diyarbakır'dır

Beni İstanbul'a taşıyan Siirt ve Diyarbakır'dır

İstanbul Valiliği'ne atanan Diyarbakır Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Siirt’e veda ziyaretinde bulundu. Mutlu, ziyaretinde: “Beni İstanbul'a taşıyan Siirt ve Diyarbakır'dır” dedi.

A+A-

Siirt Öğretmenevi’nde kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelen Mutlu, burada yaptığı konuşmada, “Şimdi İstanbul'a gidiyorum. İstanbul, Türkiye'nin en büyük şehridir. Oraya hizmet etmeye çalışacağım. Hizmette bilgi ve gayret şarttır. İnşallah bilgi ve gayretimiz bu kente hizmeti nasip eder. Sizlerin de duasını bekliyoruz. İki yıl boyunca bu güzel memlekete hizmet vermeye çalıştım. Bölgede yaşanan sıkıntıların zaman içerisinde sona ereceğine inanıyorum. Sevgi birlikteliğimiz bunun üstesinden gelecektir. Yeter ki sevgi birlikteliğimizi koruyalım. Beni İstanbul’a taşıyan Siirt ve Diyarbakır’dır. Yaptığımız hizmetleri sahiplendiniz” dedi.

 

Mutlu, daha sonra Özel Medlife Hastanesi'ne geçti. Yol boyu vatandaşların sevgi gösterisinde bulunduğu Vali Mutlu'ya, burada kırmızı halı serildi, konfetiler atıldı. İki kurbanın kesilmesine izin vermeyen Mutlu, daha sonra onuruna verilen yemeğe katıldı.

Bu haber toplam 2576 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!