1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Belediyede Ses Var Görüntü Yok
Belediyede Ses Var Görüntü Yok

Belediyede Ses Var Görüntü Yok

Geçtiğimiz Nisan ayında haberini yaptığımız 1708. sokak sakinlerinin Belediyeden istekleri aynen olduğu gibi devam ediyor.

A+A-

Geçtiğimiz Nisan ayında yağan aşırı yağmurlar sonrasında sürekli gölet oluşan Kooperatif Mahallesindeki 1708. Sokak sakinlerinin taleplerine aradan aylar geçmesine rağmen Siirt Belediyesi kulak asmadı.

Nisan ayında Siirtliler.Net tarafından bilgisayar ekranlarınıza getirilen 1708. Sokak sakinlerinin şikâyetiyle ilgili haberin ardından aynı hafta belediye yetkilileri, Siirtliler.Net’i arayarak sokak sakinlerinin şikâyetleriyle ilgili bilgi istediler. Belediye, vatandaşların haklı şikâyetleriyle ilgili çalışmaya başlayıp sorunu çözeceklerini dile getirmelerine rağmen bugüne kadar hiçbir çalışma yapılmadı.

“BİZ DE BU ŞEHRİN VATANDAŞIYIZ”

1708. Sokakta kışın oluşan gölet ve yazın ise moloz yığınları ve toz yığınları sokak sakinlerini çileden çıkarıyor. Sokak sakinleri “bu sorunumuzun neden çözülmediğine bir anlam veremiyoruz. Bu sorunu çözmek bu kadar mı zor? Biz de bu şehrin vatandaşıyız” diyerek serzenişte bulundular.

 “SES VAR GÖRÜNTÜ YOK”

Yapılan haberin ardından konuyla ilgili haberciden bilgi alan ve “çözeceğiz” diyen belediyenin hiçbir adım atmaması “ses var ama görüntü yok” yorumlarını anımsattı.

Bu haber toplam 3137 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!