1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Belediye Başkanı, Siirtspor’a yemek verdi
Belediye Başkanı, Siirtspor’a yemek verdi

Belediye Başkanı, Siirtspor’a yemek verdi

Siirt Belediye başkanı Selim Sadak bu hafta sonu tribünde Siirtspor ile Keçirenspor takımlarının yaptıkları karşılamayı izledikten sonra akşam Siirtspor oyuncu ve kadrosuna yemek verdi.

A+A-

Siirt Belediye başkanı Selim Sadak’ın izlediği maçta izleyenler tarafından sürekli alkışlandığı maçın çok coşkulu geçtiği ve şehirde yaşayan taraftarların büyük moral kazandığı belirtildi.

 

Akşam bir lokantada verilen yemekte konuşan Siirt Belediye başkanı Selim Sadak “Siirtspor’u başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. Bu başarıların devamını bekliyorum. Fadıl beyin Belediye’ye vermiş olduğu desteklerinden dolayı da ayrıca teşekkür ederim. Siirtspor’un başarılı olması şehre ayrı bir heyecan katıyor.” dedi.

 

Yemek sırasında konuşan Siirtspor Kulüp başkanı Fadıl Akgündüz: “Belediye başkanımızın verdiği desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Siirtspor kesinlikle bu başarılı performansıyla sezonu lider olarak kapatıp 2. Lige yükselecek. Çünkü yeni bir takım olmamıza rağmen oyuncularımıza ve kadromuza güveniyorum.” dedi.

 

Siirt Belediye başkanı Selim Sadak’ın verdiği yemekte Fadıl Akgündüz, Alpay Özalan, Futbolcular ve teknik kadronun yanı sıra bazı Belediye Meclis üyeleri hazır bulundu.

 

 

Bu haber toplam 2968 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!