1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Belediye Başkanı Sadak, Emniyet Müdürü Güven’i ziyaret etti
Belediye Başkanı Sadak, Emniyet Müdürü Güven’i ziyaret etti

Belediye Başkanı Sadak, Emniyet Müdürü Güven’i ziyaret etti

Geçtiğimiz hafta ilimiz Emniyet Müdürlüğüne getirilen Recep Güven’i makamında ziyaret eden Belediye Başkanı Selim Sadak Güven’e görevinde başarı diledi.

A+A-

İl Emniyet Müdürü Recep Güven’in Makam odasında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Selim Sadak Şunları söyledi ; “Selim Sadak olarak 30 yıllık siyasi hayatımda her zaman siyasi düşüncesi ne olursa olsun demokratik zeminde diyalog ve ortak değerlerde buluşmak için çaba harcadım.  Demokratik, çoğulcu ve katılımcılığa dayanan bir anlayış ile idarecilik yaptım. Bu duygu ve düşünceler ile işinizin çok zor olduğunu biliyor sizlere yeni görevinizde başarılar diliyor yeni göreviniz ilimize huzur ve barışı getirmesini diliyorum.”   

 

İl Emniyet Müdürü Recep Güven ise Siirt’e hizmet için gönderildiğini hiç kimseye her hangi bir kini olmayan bir teşkilatın temsilcisi olduğunun söyledi. Güven: “Burada Siirt halkının güvenliğini sağlamak temelinde gönderilmiş bir bürokratım bu yüzden herkese eşit mesafede ve kesinlikle aşırı bir tepki göstermeksizin kimseye karşı refleksim olmadan yasalar ne diyorsa onu uygulamak üzere geldiğimi biliyorum. Herkesin Emniyet Müdürüyüm herkese hizmet etmek için geldim inşallah bunu da göreceğiz” dedi.

Bu haber toplam 2738 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!