1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Belediye Başkanı hastaneye kaldırıldı
Belediye Başkanı hastaneye kaldırıldı

Belediye Başkanı hastaneye kaldırıldı

Kayabağlar Belediye Başkanı Sevgili, hastaneye kaldırıldı

A+A-

Kayabağlar Belde Belediye Başkanı Mehmet Nafi Sevgili, hastaneye kaldırıldı

Siirt Kurtalan İlçesi’ne bağlı Kayabağlar Beldesi’nin AK Parti’li Belediye nafi sevgiliBaşkanı Mehmet Nafi Sevgili, akşam saatlerinde geçirdiği ani rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırıldı.

Siirt Özel Medlife Hastanesi’ne kaldırılan Belediye Başkanı Sevgili’nin beynin sol tarafında damar tıkanıklığı tespit edildi. Hastanede kendisini ziyarete gelen Vali Musa Çolak ve İl Sağlık Müdürü Erol Emre Ömür herhangi acil bir duruma karşı ambulans uçağını hazır hale getirilmesi için talimat verdiler.

Dr.Sübet Özerdem, Belediye Başkanı Nafi Sevgili’nin sağlık durumuyla ilgili Siirtliler.Net’e yaptığı açıklamada: “Dün akşam saat 19.00 sıralarında bize şuur kaybı ve ani bayılma halinde geldi. İlerleyen saatlerde konuşması açıldı ve şuuru yerine geldi. Beyin temografisinde bir şey göremedik. Saat 22.00’den sonra güçsüzlüğü yavaş yavaş geçti. Muhtemelen beyin damarlarında kısa süreli bir tıkanıklık meydana geldiğini düşünüyoruz. Şu an her şey normal görünüyor. Daha ileri bir tetkik için Ankara’ya göndermeyi düşünüyoruz.” dedi.


Bu haber toplam 4710 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!