1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Bayram Kızılay, anket çalışmalarına açıklık getirdi
Bayram Kızılay, anket çalışmalarına açıklık getirdi

Bayram Kızılay, anket çalışmalarına açıklık getirdi

AK Parti Siirt İl Başkanı Kızılay, Ankara’da bulunan bir derginin telefonla Siirt’te yapmış olduğu anket çalışmasıyla ilgili haberimize açıklık getirdi.

A+A-

Vatandaşlar tarafından ISMARLAMA ANKET – DAYATMA ANKET olarak değerlendirilen bir derginin telefon anketiyle ilgili Siirtliler.Net dün bilgisayar ekranlarına taşımıştı. Siirtli vatandaşları rahatsız eden ve çeşitli spekülasyonlara sebep olan bu çalışmayla ilgili “Ak Parti Siirt İl Teşkilatı bir açıklama yapacak mı?” şeklindeki çağrımıza bugün İl Başkanı Bayram Kızılay’dan yanıt geldi.

 

“BU TÜR ANKETLERE İTİBAR EDİLMESİN”

 

Ak Parti İl Başkanı Bayram Kızılay, Siirtliler.Net Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Güzel’e bu anket çalışmasının kasıtlı bir anket olabileceğine işaret ederek şu açıklamalarda bulunmuştur :

 

“Bu anketi kimin, kimlerin adına yaptığını bilmiyoruz. Telefonla arayan dergiyide tanımıyoruz. Ne şahsımın ne de parti il teşkilatımızın bu anketten haberimiz yok. Partimizin Genel Merkeziyle Siirtliler.Net olarak  sizler de görüşmüş ve parti genel merkezimizin de haberi olmadığını zaten siz de yazmışsınız. Başbakanımız ısrarla seçim olmayacağını ve seçime 1,5 yıllık gibi bir süre bulunmasına rağmen alakasız bir zamanda böyle bir anketin yapılmasında kasıt arıyoruz. Parti Genel Merkezimiz zaten böylesi bir anket çalışması yapmaz. Partimizin anket çalışmaları gizli yapılır. Partililerimizin bu tür anket çalışmalarına itibar etmemelerini hatırlatırız.”

 

Bu haber toplam 3857 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!