1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Batman yolunda (Yunuslar Köyü) trafik kazası
Batman yolunda (Yunuslar Köyü) trafik kazası

Batman yolunda (Yunuslar Köyü) trafik kazası

Siirt-Batman yolunda Yunuslar Köyü mevkiinde özel bir araçla kamyonun çarpışması sonucu araçta bulunan Ömer EREN adlı Siirtli vatandaş yaşamını yitirdi. Aynı araçta bulunan diğer yolcu da ağır yaralı olarak Batman Dünya Hastanesi’ne kaldırıldı

A+A-

Siirtliler.Net'e ulaşan bilgiye göre Mustafa Nevzat İlaç firmasında Mümessil olarak çalışan Ömer EREN ve ismi henüz öğrenilemeyen bir arkadaşıyla birlikte Diyarbakır’da bir toplantıya katılmak üzere Siirt’ten yola çıktılar. Yağan yağmurdan dolayı kayganlaşan yolda şerit değiştirirken karşı yönden gelen kamyonla çarpışan araç kamyonun altına girdi. Ömer EREN kazada yaşamını yitirirken yanındaki arkadaşı ise ağır yaralı olarak Batman Dünya Hastanesi’nde yoğun bakıma alındı.

 

 

Ömer Eren kimdir ?

08.11.1979 Siirt doğumlu. 1996 Siirt Lisesi mezunu. 2002 Dicle Üni. Kimya Bölümü mezunu. 29 Haziran 2009 tarihinde ilimiz Ahmed Bedevi Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nda (ilim yayma cemiyeti) düzenlenen törenle dünya evine girdi. Ömer Eren vefatının ardından geride yeni evlenmiş olduğu hanımını ve 3 ay sonra dünyaya gelmesi beklenen yetim bir çocuk bıraktı.

 

 

BAYKAN’DA KAZA ATLATANLARI UYARMIŞTI

 

Mayıs 2009’da Baykan-Ziyaret yolunda ilerleyen askeri araçta üzerlerine bir kayanın düşmesi sonucu yaşanan kazayla ilgili bakın Ömer Eren nasıl bir yorum yapmıştı :

 

“Askerimize Allah’tan şifa, kaza geçiren arkadaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerimi iletirim. Olaydan 15 dakika evvel oradan geçmiştim. Tahminlerim doğrultusunda kayanın yuvarlanacağını arkadaşıma söyledim. Ve o kaya maalesef düşmüş. Tehlikeli bir yol. Sürücülerimizden o yollarda biraz daha dikkatli olmaları gerektiğini vurgulamak istiyorum. Vesselam…”

 

 

Ömer Eren’e Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır diler, hastanede yoğun bakımda olan yaralı hemşehrimize de acil şifalar dileriz.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 13034 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!