1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Başkan Memduhoğlu’ndan Vekillere teşekkür
Başkan Memduhoğlu’ndan Vekillere teşekkür

Başkan Memduhoğlu’ndan Vekillere teşekkür

İlçede yapılması planlanan Sağlık Ocağı ve Lojman için Belediye Başkanı Memduhoğlu Siirt Milletvekili Demirkıran ile Ören’e teşekkür etti.

A+A-

Dün Siirtliler.Net’te yayınlanan “Siirt’e sağlık yatırımları devam ediyor” başlıklı haberde Siirt Milletvekilleri Afif Demirkıran ile Osman Ören’in Sağlık Bakanı’nı ziyaret edip Tillo ve Siirt Merkez’deki sağlık yatırımlarıyla ilgili görüşmeler yaptıkları açıklanmıştı.

Haberin üzerine Siirtliler.Net yöneticisi Eyüp Güzel’i arayan Tillo (Aydınlar) Belediye Başkanı Mesut Memduhoğlu şu açıklamalarda bulundu;

Siirt Milletvekillerimiz Afif Demirkıran ile Osman Ören’in Sağlık Bakanımızı ziyaret edip ilçemize sağlık ocağı ve lojman yapılması için bu yıl ki yatırım programına almalarıyla ilgili çalışmaları dün Siirtliler.Net sitesinden öğrendim. İlçemiz adına sevindirici bir haber bu. İlçemizde bulunan sağlık ocağı yaklaşık 70 yıllık hantal bir bina. 2 küçük odası bulunuyor ve ihtiyaca cevap vermiyordu. Lojmanlarımız da harabe durumunda ve oturulacak gibi değil. Yaklaşık 2 yıldır Vali bey ve İl Sağlık Müdürümüzle birlikte üzerinde çalışmalar yapmaktaydık. Bakanlığa yazımızı da yazmıştık. Vekillerimiz Afif bey ile Osman bey konunun üzerinde durmuş ve Sağlık Bakanımızı ziyaret ederek ihtiyacımız olan her iki tesisi de bu seneki yatırım programına kişisel gayretleriyle aldırmışlardır.

Sayın Vekillerimiz Afif Demirkıran ile Osman Ören’e gerek şahsım gerekse Tillo halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber toplam 2570 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!