1. HABERLER

  2. KÜLTÜR

  3. Başkan Demircan Siirtliler.Net bürosunu ziyaret etti
Başkan Demircan Siirtliler.Net bürosunu ziyaret etti

Başkan Demircan Siirtliler.Net bürosunu ziyaret etti

Tillo etkinlikleri için Siirt’e gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Siirtliler.Net ofisini ziyaret etti.

A+A-
Siirtliler.Net Ofisini ziyaret eden Başkan Demircan, Siirtliler.Net Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Güzel ve Haber Müdürü Sercan Bilgi tarafından ağırlandı.
 
Ziyaretinde Siirtliler.Net’in çalışmaları ve habercilik anlayışıyla ilgili bilgiler alan Başkan Demircan, Siirt ile ilgili izlenimlerini şu sözlerle özetledi: “Siirt hakkında daha önce Eyüp beyden bilgiler almıştık. Ancak görmedikçe anlatılmak itirtenen değerleri tam olarak anlaşılamıyor. Bu şehre geldiğim için çok ama çok memnunum. Siirt’in gelişimi ve kalkınması için kalkınma projesine ihtiyacı olduğunu hissettim. Bu konuda sadece devlet erkanı,  bürokrasi veya siyaset dünyasına değil sivil toplum kuruluşlarına, kanaat önderlerine kadar kısacası herkese sorumluluk düşüyor.”
 
Başkan Demircan'la birlikte gelenler arasında Belediye Özel Kalem Müdürü Erol Öktem, İşadamı Numan Sırma, AK Parti Beyoğlu İlçe Başkan Yardımcısı Adem Süzgün, Fatih Belediye Meclis Üyesi Abdulbasit Aydın ile Siirt'ten Fatih Sevgili bulunuyordu.
 
 
demircann.jpg
 
demircan1.jpg
 
demircan2.jpg
 
Bu haber toplam 5027 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

YORUMUNUZ UYGUNSUZDUR!